metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sebmroz03.07.2015 09:13

Mam 21 lat i od paru m-cy też męczą mnie bóle stawów, najgorzej jest rano, trudności ze wstaniem a potem dobre 2 godziny jeszcze chodzę jak 'kaleka', potem w ciągu dnia jest w miarę, nie licząc tego, że nie mogę przykucnąć jak mi coś upadnie i na wieczór ból wraca już w całym ...nie byłam jeszcze u żadnego reumatologa , z braku czasu ale niedługo się wybiorę bo to jest nie do zniesienia, ogranicza praktycznie całe życie, o bólu nie wspomnę bo nawet ketonal nie daje już rady.... Polecacie jakieś konkretne miejsce? w necie natrafiłam na http://www.instytutreumatologii.pl/

Witam ~Witam (Gość)03.07.2015 23:52

Witam znam to sam po sobie mam 34 lata i już meczę się z bólem 14 lat u mnie zdiagnozowano o 4 lat za późno. Nie rób tego samego błędu idź do lekarzy bo ci zostanie branie leków przeciw zapalnych i przeciw bólowych z rehabilitacją. Masz pytania zadzwoń 785 323 465.

cytat

lekarz ~lekarz (Gość)03.07.2015 21:01

do roboty sie wez

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat