metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~pawel_4_415.07.2010 13:06

Proszę o wypowiadanie się, czy to dobrze, czy źle że PKW już nie działa

pawel_4_4 pawel_4_415.07.2010 13:07

Według mnie to źle, ponieważ byłaby to atrakcja turystyczna, a teraz i tak tereny przekazane miastu zaraztają trawą i drzewami

cytat

pawel_4_4 pawel_4_415.07.2010 13:08

Według mnie to źle, ponieważ byłaby to atrakcja turystyczna, a teraz i tak tereny przekazane miastu
zarastają trawą i drzewami

cytat

zielenieje ~zielenieje (Gość)15.07.2010 18:05

a ja slyszalem ze na trasie waskotorowki ma powstac sciezka rowerowa jak ktos ma info niech potwierdzi.

cytat

Piotrkowianin Piotrkowianin16.07.2010 17:28

O tej ścieżce pisał "Tydzień Trybunalski" ze 3 lata temu, przedrukowując mapkę ze strony UM. Niestety, po raz kolejny okazało się, że to chojniakowa obietnica bez pokrycia.

http://www.epiotrkow.pl/news/Piotrkow-Pozegnanie-kolejki-waskotorowej-,1190

Cytuję:
~Piotrkowianin (Gość)
03.10.2008 21:32

"Piotr" napisał(a):
Ja optuję za przerobieniem starego szlaku wąskotorówki na ścieżkę rowerową aż do Sulejowa


Świetny pomysł. Tydzień Trybunalski przedrukował kiedyś (ze 3 lata temu chyba) mapkę z planami UM dotyczącymi budowy ścieżek rowerowych - jedna z nich miała przebiegać śladem torowiska kolejki od ul. Przemysłowej do ul. Sulejowskiej - nie powstał z niej ani 1 metr i pewnie długo nie powstanie, zwłaszcza, że podczas budowy połączenia ul. Witowskiej z Bawełnianą zrobiono wyrwę w nasypie kolejki i do zbudowania ścieżki potrzebna byłaby kładka nad ul. Bawełnianą, której koszt przekroczyłby zapewne cenę murka. Nie rozumiem jednak dlaczego nie wybudowano ani kawałka ścieżki na ww. odcinku.
Dodatkowo ścieżka ta mogłaby być wykonana w ten sposób, że innym kolorem kostki zaznaczonoby rozstaw szyn zlikwidowanej kolejki.

cytat

arti2811 arti281120.07.2010 19:40

Powód do likwidacji musiał być!A że ścieżki są w modzie to wielu to kupiło!!!A jak jest i co zostało widać gołym okiem!No ale dobry bajer to sukces!

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat