metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
lechuzpiotrkowa23.10.2017 19:33

Witam.
Za kilka tygodni wracam do Polski z emigracji-zesłania. Zastanawia mnie ile się da zarobić w Piotrkowie w firmach typu Hearing, MBL, IKEA, Kaufland i inne. Dość długo pracowałem w magazynie na zachodzie (straszne warunki -zero BHP tylko norma, sami imigranci, zero szacynku- opierdal za 3 minuty w WC).Posiadam bardzo duże doświadczenie na wózkach widłowych wielu typów. Proszę pisać bez otwarcie nikt ponieważ forum jest anonimowe - nie dojdzie to do Waszych pracodawców. Pozdrawiam

... ~... (Gość)24.10.2017 10:42

A jakie zarobki były na zesłaniu?

cytat

pioreus ~pioreus (Gość)24.10.2017 12:24

w PT odnajdziesz się bez trudu:
w magazynie straszne warunki -zero BHP tylko norma, sami imigranci, zero szacynku- opierdal za 3 minuty w WC
pensja max. 2500 brutto, chyba że masz układy

cytat

realista ~realista (Gość)24.10.2017 14:53

Ikea - jak jesteś dobry to 2200 -2500 na rękę, Kaufland - 2800 -3000, Hearing do 4tys max . Oczywiście wszystko przy założeniu że robisz nadgodziny

cytat

lechuzpiotrkowa lechuzpiotrkowa24.10.2017 20:04

zależy od tego co nazywasz zarobkiem. jeżeli pensja netto to okolo 8 tys. zł. Jeżeli faktycznie ile mi zostaje po opłaceniu rachunków (czynsz, telefon, ubezpieczenia) i wysłaniu kasy do Polski to 1900 zł. Cóż odłożyłem na mieszkanie teraz wracam. Najlepiej byłoby znaleźć prace za 2500-3000 zł. oczywiście po okresie próbnym z jakimiś nadgodzinami. Da się tyle zarobić w magazynach ( w jakich) lub fabrykach w Piotrkowie.

cytat

Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)25.10.2017 09:41

Jak zamieszkasz w firmie (nadgodziny) to w zasadzie zarobisz te 3 tysie. Jak chcesz pracować po 8h zostań gdzie jesteś albo znów tam wrócisz prędzej niż później jeśli chcesz oczywiście normalnie zarabiać!!!

cytat

Ja jeszcze tu ~Ja jeszcze tu (Gość)25.10.2017 21:44

Wszędzie max 3000 z nadgodzinami oczywiście bez 2000 Piotrków Polska kokosów nie będzie i połowa tych firm to obozy pracy.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat