metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Magdalena13.03.2016 13:13

Macie dobrego/złego pediatrę w Piotrkowie? POniżej link do ankiety dla Mam Dzieciaczków do drugiego roku życia, jeśli chciałbyście się podzielić opinią o swoim pediatrze i powiedzieć trochę o kontakcie z nim, proszę wypełnijcieponiższą ankietę.
Ankieta jest anonimowa.
http://pediatra-piorkow.urwij.pl

NiePolecam ~NiePolecam (Gość)03.11.2016 22:44

To ja z kolei napiszę kogo NIE polecam. Dr Lidia Nowak pracująca w Hipokratesie. Szanownej Pani dr brak kultury, jest chamska i wylicza pacjenta z każdej sekundy pobytu w gabinecie. DRAMAT to mało powiedziane!

cytat

kotś ~kotś (Gość)06.11.2016 23:36

dr. Chrzęst poradnia Twoje Zdrowie, leczyła mnie za dziecka i moje dziecko też leczy. Miła, kompetentna POLECAM - uwaga kolejki są długie ale warto

cytat

aas ~aas (Gość)08.11.2016 17:21

Proponuje wyjechać do Londynu,tam na was czekają z rewelacyjna opieką.

cytat

Renia ~Renia (Gość)10.11.2016 10:30

Polecam Panią Lidię Nowak, bardzo dokładnie bada dzieci, jest rzetelna i kompetentna. Nigdy się na niej nie zawiodłam.

cytat

tom ~tom (Gość)11.11.2016 15:25

Zdecydowanie dr Czaja

cytat

Martą ~Martą (Gość)23.03.2018 12:36

Zgadzam się z negatywną opinią nt. Dr Nowak. Brak kultury to mało powiedziane, ale nie chodzi o jej watpliwa uprzejmość (którą zdecydowanie posiada, kiedy odwiedza się ją prywatnie), chodzi o podejście do pacjenta a raczej rodziców, których nie słucha, traktuje obcesowo, na każdym kroku wytykajac im błędy, uważa że ma monopol na wiedzę, negujac opinie innych lekarzy-specjalistów. I zmienia zdanie co wizyta, w zależności od tego czego tym razem można by się przyczepić. Porażka.

cytat

............................... ~............................... (Gość)23.03.2018 21:33

Ja również polecam dr Annę Adaszek. Leczyła mojego brata, leczyła mnie, a teraz leczy moje dzieci.
Ufam jej bezgranicznie. Dzięki niej nie rozwinęło się bardziej zapalnie mięśnia sercowego gdy miałem 15 lat. Pozdrawiam panią dr bardzo ciepło.

cytat

mama24/h ~mama24/h (Gość)04.12.2018 02:26

Być może dr Chalusiak jest przemiłym człowiekiem, ale zdiagnozowanie nietolerancji laktozy "na oko" (noworodek z wysypką na twarzy) oraz stwierdzenia, iż jest on zwolennikiem przepajania nowordka wodą oraz iż karmienie piersią to nie zawsze najlepszy wybór dyskwalifikują pana doktora jako wspaniałego pediatrę.

cytat

Gosc31 ~Gosc31 (Gość)01.10.2019 07:46

Dr Juszczyk. Haber to dopiero dramat, pyta rodzica czy dziecko zdrowe czy chore... Czy dać antybiotyk czy. Może jakiś syropek, masakra Mo zdaniem. Wg absolutnie nie umie leczyć i moje 4letnie dziecko gdy miało pęknięcie ropnia w brzuchu i trafiłam. Na. Nią w nocy na pomocy doraźnej stwierdziła że ma bezobiawowa jelitowke i przepisała mi na to antybiotyk. Wymusilam na. Niej skierowanie do Bełchatowa bo znam. Swoje dziecko które wylo z. Bólu brzucha. Nad ranem. Miało. Już operacje. Zapalenie. Jelit zapalenie otrzewnej. Gdybym. Wróciła do. Domu z antybiotykiem. Od tej pani..... Nie chcę komentowac

cytat

Tata ~Tata (Gość)22.02.2022 18:17

Polecam z całego serca Pana dr Marka Chalusiaka . Nie ma lepszego w Piotrkowie spokojny z podejściem wszystko dokładnie wytłumaczy odpowie na każde nurtujące pytanie ...

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat