metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Zdegustowany10.06.2018 22:29

Dobry wieczór. Pozwolę sobie zostawić opinię na temat tejże restauracji, obiektywną jak tylko potrafię w danej chwili.
Jestem klientem Calabria od stycznia tego roku, wydałem w tej restauracji poprzez pyszne.pl od 500-700 złotych ,dokładnie nie wiem - bywało, że zamawiałem jedzenie codziennie. Były spóźnienia, ale pizza była OK.
Dzisiaj zamówiłem pizzę z owocami morza razem z makaronem. Zadzwonił do mnie Pan z numeru 603-994-720, który poinformował mnie, ze nie mają owoców morza i nie moga dostarczyć zamówienia. Poprosiłem w takim razie o inną pizzę razem z małą bonifikata za błędna obsługę. Pan nie zgodził się na żadną bonifikatę, po czym powiedział, że w takim razie nic nie dostarczą i rozłączył się Zdziwiłem się i oddzwoniłem na ten sam numer, mówiąc, że Pan zachował się troszkę arogancko i nie ma problemu, żeby wymienić pizze na inną razem z jakimś małym zadośćuczynnieniem. PAN NAZWAŁ MNIE SKURW....SYNEM i KURW....Ą, powiedział, że nic nie dostane (nawet zamówienia za które zapłaciłem) i się rozłączył. Nie jestem nawykły do bycia nazywanym takimi mianami więc zadzwoniłem do restauracji, gdzie poinformowano mnie, że sprawę rozwiążą. W związku ze zwłoką, zadzwoniłem jeszcze raz i przekazano telefon do właściciela. Właściciel był uprzejmy przekazać mi, że wyciągną konsekwencje z tego czynu i dostarcza pizzę bezzwłocznie. Po półtora godziny stawił się dostawca pizzy, który prosił mnie o pieniądze i miał samą inną pizzę bez makaronu, i prosił o pieniądze. W sumie - bogu ducha winny dostawca wypłacił pieniądze za moją stratę (za makaron) i przyznał, że numer 609 994 720 NALEŻY DO WŁAŚCICIELA RESTAURACJI. Nadmienię, że był przerażony całą sytuacją i mówił, żebym lepiej z szefem nie rozmawiał bo się może to źle dla mnie skończyć.
W związku z powyższym zaprzestaję zakupów w w/w/ restauracji. Nie skieruję sprawy obrażania na Policję ani do Sanepidu czy innych podmiotów, pomimo, że korzystając z numeru służbowego mam nagrane wszystkie rozmowy - dodaję tą opinię jako przestrogę dla ewentualnych zainteresowanych.

Ares ~Ares (Gość)11.06.2018 11:27

Omijać szerokim łukiem ten lokal!

cytat

Była klientka ~Była klientka (Gość)12.06.2018 07:19

Od tego lokalu należy się trzymać z daleka. Kiedyś może i mieli dobrą pizzę, ale to było kiedyś. Teraz albo przypalona, albo niedopieczona.

cytat

Była klientka ~Była klientka (Gość)12.06.2018 12:01

A obsługa (właściciel) bardzo nieprzyjemna.

cytat

Żenada ~Żenada (Gość)13.08.2018 09:26

Jak do tej pory nie mieliśmy problemów z tym lokalem i może bym zaczęła nawet Was bronić gdyby nie wczorajsza sytuacja. Po długiej przerwie wybraliśmy się do Calabriii. Od razu było widać, że coś tam nie gra. Pierwsza rzecz - toaleta. Wszędzie latały owady i nie były to zwykle komary tylko muszki, ale ok pomyślałam. Może się czepiam. Potem poszłam złożyć zamowienie. Pani je przyjęła owszem, ale była jakaś nieobecna, jakby nie z tego świata. Ok, pomyślałam, znów się czepiam. I to była godzina 19.50. Zamowilismy pizzę, sałatkę, colę i herbatę. Sałatkę dostaliśmy po 40 minutach. Ok, pomyślałam, znów się czepiam. Za to na pizzę czekaliśmy godzinę !!!!! Ja jestem w stanie wszystko zrozumieć. W lokalu nie było aż tak wielu osób. Jak podeszłam i zwróciłam uwagę, że nie dostaliśmy jeszcze pizzy, a klienci obok , którzy przyszli później dostali to Pan pizzerman baaardzo niemilo stwierdził, że byli tu przed nami- tylko wyszli i wrócili i mają braki w personelu.
Sęk w tym, że nie to było najlepsze. To Pani przyjmująca zamówienia się pomyliła. Ale jak miala się nie pomylić, jak na zapleczu płakało całą godzinę male dziecko !!!!
Placz słychać było w całej pizzerii. Potem ta sama Pani, która przyjęła ode mnie zamówienie wyszla stamtąd z małym dzieckiem. Raczej swoim.
Może mi ktoś do jasnej cholery powiedzieć co maleńkie dziecko robiło w kuchni? Kto na to pozwala ?
Reasumując pizza była smaczna, ale cała otoczka - cyrk.

cytat

reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat