metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Zdegustowany10.06.2018 22:29

Dobry wieczór. Pozwolę sobie zostawić opinię na temat tejże restauracji, obiektywną jak tylko potrafię w danej chwili.
Jestem klientem Calabria od stycznia tego roku, wydałem w tej restauracji poprzez pyszne.pl od 500-700 złotych ,dokładnie nie wiem - bywało, że zamawiałem jedzenie codziennie. Były spóźnienia, ale pizza była OK.
Dzisiaj zamówiłem pizzę z owocami morza razem z makaronem. Zadzwonił do mnie Pan z numeru 603-994-720, który poinformował mnie, ze nie mają owoców morza i nie moga dostarczyć zamówienia. Poprosiłem w takim razie o inną pizzę razem z małą bonifikata za błędna obsługę. Pan nie zgodził się na żadną bonifikatę, po czym powiedział, że w takim razie nic nie dostarczą i rozłączył się Zdziwiłem się i oddzwoniłem na ten sam numer, mówiąc, że Pan zachował się troszkę arogancko i nie ma problemu, żeby wymienić pizze na inną razem z jakimś małym zadośćuczynnieniem. PAN NAZWAŁ MNIE SKURW....SYNEM i KURW....Ą, powiedział, że nic nie dostane (nawet zamówienia za które zapłaciłem) i się rozłączył. Nie jestem nawykły do bycia nazywanym takimi mianami więc zadzwoniłem do restauracji, gdzie poinformowano mnie, że sprawę rozwiążą. W związku ze zwłoką, zadzwoniłem jeszcze raz i przekazano telefon do właściciela. Właściciel był uprzejmy przekazać mi, że wyciągną konsekwencje z tego czynu i dostarcza pizzę bezzwłocznie. Po półtora godziny stawił się dostawca pizzy, który prosił mnie o pieniądze i miał samą inną pizzę bez makaronu, i prosił o pieniądze. W sumie - bogu ducha winny dostawca wypłacił pieniądze za moją stratę (za makaron) i przyznał, że numer 609 994 720 NALEŻY DO WŁAŚCICIELA RESTAURACJI. Nadmienię, że był przerażony całą sytuacją i mówił, żebym lepiej z szefem nie rozmawiał bo się może to źle dla mnie skończyć.
W związku z powyższym zaprzestaję zakupów w w/w/ restauracji. Nie skieruję sprawy obrażania na Policję ani do Sanepidu czy innych podmiotów, pomimo, że korzystając z numeru służbowego mam nagrane wszystkie rozmowy - dodaję tą opinię jako przestrogę dla ewentualnych zainteresowanych.

Ares ~Ares (Gość)11.06.2018 11:27

Omijać szerokim łukiem ten lokal!

cytat

Była klientka ~Była klientka (Gość)12.06.2018 07:19

Od tego lokalu należy się trzymać z daleka. Kiedyś może i mieli dobrą pizzę, ale to było kiedyś. Teraz albo przypalona, albo niedopieczona.

cytat

Była klientka ~Była klientka (Gość)12.06.2018 12:01

A obsługa (właściciel) bardzo nieprzyjemna.

cytat

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat