Dyskusje
metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~ŁUKASZ MoszczenicA20.04.2017 10:52

witam czy ktoś z mieszkańców piotrkowa chce się przyłączyć do pozwu zbiorowego przeciwko urzędowi miasta i firmie obsługującej parkometry na terenie miasta Piotrkowa na obecną chwilę złożyłem pismo do łodzkiej prokuratury o sprawdzenie legalności wymiany parkometrów i firmy która je wymieniła, sprawa dotyczy tez inwigilacji i obowiązku wpisywania numeru rejestracyjnego w parkomacie to narusza ustawę o ochronie danych osobowych i prawo do prywatności a co za tym idzie jest to nie legalne i można rościć prawo o zwrot kosztów poniesionych za parkowanie, jeśli pismo przejdzie przez naszych prawników jest szansa że prokuratura zabezpieczy parkometry na terenie miasta w sposób uniemożliwiający ich działanie do wszczęcia postępowania sądowego i wyjaśnienia zaistniałej sprawy co może prowadzić do kilkumiesięcznego przestoju (maszyn do zarabiania pieniędzy nieznanej grupce ludzi z poza miasta Piotrkowa)

ares1 ares120.04.2017 11:59

Ta nieznana grupka ludzi z poza miasta Piotrkowa jak to piszesz jest znana dobrze w UM :)))

cytat

sss ~sss (Gość)21.04.2017 12:44

Parkomaty z wpisywaniem nr rejestracyjnych to 1. Inwigilacja 2. Zbieranie danych osobowych. 3. Kilkukrone pobieranie opłaty za to samo miejsce! kierowca wykupuje godzinę, odjeżdza po 20 min, na jego miejsce parkuje inny...i znowu płaci za to samo miejsce!

cytat

witek ~witek (Gość)21.04.2017 21:34

zgadzam się z przedmówcami w zupełności ale jak to się dzieje, że w takiej Łodzi od wielu lat wpisuje się numer rejestracyjny i jeszcze nikomu nie udało się tego zakwestionować?

cytat

kierowca ~kierowca (Gość)22.04.2017 19:07

W Warszawie zapadł pierwszy wyrok w tej sprawie, teraz łodzianie też się zbierają i będą walczyć w sądzie. Zatem czas na Piotrków również

cytat

ares1 ares123.04.2017 15:50

I jaki jest werdykt???

cytat

xx ~xx (Gość)wczoraj, 11:47

Teoretycznie wykupuję czas na miejsce i gó... powinno kogo obchodzić czy postawię tam auto na ten czas czy rozłożę sobie leżak żeby poleżeć.

cytat

mik ~mik (Gość)23 godziny temu, 14:06

Pozew zbiorowy? Nie wiem ile sieczki trzeba mieć w głowie, żeby taką głupotę wymyślić. Od kiedy to nr rejestracyjny to dane osobowe? No chyba, że pojazdu:-)))))))) Proponuję lekturę ustawy o ochronie danych osobowych na początek. Tam się dowiesz, że nawet imię i nazwisko, jeśli występują bez pola tzw. klucza nie mogą zostać uznane za dane osobowe, bo np. Janów Kowalskich w Polsce sporo. Ręce opadają.

cytat

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc