metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~major Koniecpolski10.02.2011 00:27

Rodacy! Polsko!
Jest ratunek dla Kraju!
Ale rozwiązanie jest tylko jedno. Siłowe.
Porządek w kraju może zaprowadzić tylko Armia.
Patriotycznie nastawieni wyżsi oficerowie muszą dokonać przewrotu wojskowego i obalić władze istniejącego systemu, jak i sam system.
Rozwiązać obie izby parlamentu i rząd.
Wprowadzić na 50 lat dyktaturę wojskową.
Rządy sprawować ma czteroosobowa Junta Wojskowa: dwóch generałów, dwóch pułkowników,
z Dyktatorem obieralnym (naprzemiennie) co 2 lata.
Wprowadzić w kraju na wspomniane 50 lat Stan Wyjątkowy.
Zlikwidować policję i zastąpić ją żandarmerią wojskową. Zlikwidować prokuraturę i sądy, a zastąpić je prokuraturą i sądem wojskowym.
Zdelegalizować wszelkie partie polityczne, organizacje i instytucje państwa.
Rozwiązać Kościoły wszelkich wyznań, ale pozwolić chętnym gromadzić się w kościołach dla rozważania prawd zawartych w Dekalogu.
Wprowadzić Godzinę Policyjną.
Zmilitaryzować wszystkie państwowe stanowiska pracy.
Zawiesić prawa obywatelskie i prawa wyborcze.
Wprowadzić karę śmierci, karę chłosty, kastrację, tortury, a prawo zastąpić Kodeksem Hammurabiego.
Zbrodniarzy komunistycznych, którzy nie zostali rozliczeni, nie karać, tylko wygnać na pola Mongolii bez prawa powrotu.
Zbrodniarzom z okresu po 1989 roku do czasów obecnych, od prawicy do lewicy - także nie wymierzać kar, tylko wywieźć na Kamczatkę dożywotnio.
Po upływie 50 lat, a więc po wymarciu obecnego, zdemoralizowanego i zdegenerowanego społeczeństwa, po wychowaniu w duchu uczciwości i poszanowania podstawowych cnót dwóch nowych pokoleń, stopniowo (proces rozłożony w etapach na 30 lat) przywracać cywilne instytucje, ale nigdy już o charakterze demokratycznym.
Ważne! Zachować silną, zwartą, liczną i w stałej gotowości bojowej Armię, gotową na wypadek wyższej konieczności znowu zaprowadzić w państwie ład i porządek.
Major Koniecpolski

MARKPIO MARKPIO10.02.2011 10:30

Heil Hitler:))))))

cytat

klet klet10.02.2011 11:43

Dlaczego do mnie jest skierowana ta odezwa ? Osobiście pod tym si nie podpisuję, aczkolwiek pewne rzeczy akceptuję.
Proszę niemniej nie wykorzystywać mnie, mojego nicka w gry polityczne bez mojej zgody i wiedzy.

Rewolta jest potrzebna ale bez przesady Ja za dyktaturą wojskową nie jestem. Do rozlewu krwi może dojść bo widać, że bomba cyka i czeka na odpalenie agresji narodu. Te dni dla złodziei żerujących na społeczeństwie są już policzone.
Przyjdzie dzień gdy zapłacą za wyrządzone zło i wyzysk ludzi surową karę jaką to zależeć będzie od danej grupy, zgromadzenia ludzi w danym miejscu i czasie.
Czas zabawy i żartów się kończy nie ubłagalnie, a nadchodzi czas oskarżeń i rozliczeń.

cytat

Aman Aman10.02.2011 13:52

Klet napisał:

Cytuję:
Ja za dyktaturą wojskową nie jestem...
Przyjdzie dzień gdy zapłacą za wyrządzone zło i wyzysk ludzi surową karę... a nadchodzi czas oskarżeń i rozliczeń.

Klet jednak coś w tym jest, ze oficjalnie wszyscy się odżegnują od takiego myślenia a w głębi ducha są za. To tak jak z jednym posłem na sejm.

Cytuję:
Z gejami to dajmy sobie spokój, ale z lesbijkami... to chętnie bym popatrzył - stwierdził niespodziewanie poseł Robert Węgrzyn (PO)

Czyli pokazał tak naprawdę co w nim drzemie. Ciągnie wilka do lasu ale na zewnątrz przed kamerami to on jest przeciw. Taka jest ta polityka. Dlaczego odezwa jest skierowana akurat do Ciebie. Podejrzewam, że dlatego bo ostatnio jedziesz równo po bandzie w wielu tematach. Ktoś to zauważył, podchwycił i może będzie lansował Cię na jakiegoś samozwańczego przywódcę. Nigdy nic nie wiadomo...

cytat

klet klet10.02.2011 16:21

Cytuję:
Klet jednak coś w tym jest, ze oficjalnie wszyscy się odżegnują od takiego myślenia a w głębi ducha są za. To tak jak z jednym posłem na sejm.


Wiesz ?Ja nie jestem za tym by wojsko siłą rządziło. Po to ktoś kiedyś ginął w walce o demokrację by każda kolejna rewolucja, obalenie władzy odbywało się bez rozlewu krwi.

Ja czekam na zmiany, na zryw taki jaki ma miejsce ostatnim czasem w Tunezji, Egipcie. Będą kolejne kraje jak można wyczytać z słów ekspertów.
Polska też będzie na tej liście niebawem. Uwierzcie, mi że czas zmian jest blisko tylko potrzeba jeszcze dać większego kopa w dupsko społeczeństwu by pękło i razem dokonało zrywu.

Nie może być tak, że prawo napisali złodzieje dla siebie. To nie jest demokracja to jest rodzina mafijna. Policja służy gangsterom, a polityk jest złodziejem bezkarnym.

cytat

Aman Aman10.02.2011 17:18

Cytuję:
Wiesz ?Ja nie jestem za tym by wojsko siłą rządziło.

Osobiście podejrzewam, że to była przenośnia. Nikt nie chciałby, żeby na ulice wyjechały czołgi jak kiedyś. Choć z drugiej strony nieraz rządy silnej ręki przydają się żeby powstrzymać ten "burdel" za przeproszeniem, który dzieje się w naszym kraju. A ten dzień, o którym mówisz pewnie już nadchodzi bo tak dalej nie da się żyć. Coraz więcej ludzi jest rozgoryczonych obecną sytuacją.

cytat

klet klet10.02.2011 17:28

Cytuję:
A ten dzień, o którym mówisz pewnie już nadchodzi bo tak dalej nie da się żyć. Coraz więcej ludzi jest rozgoryczonych obecną sytuacją.


Mnie jest żal patrzeć na tych młodych ludzi co chodzą jak skundleni z braku pracy, perspektyw na lepsze jutro.
Idioci rządzący sobie kupili tytuły za pierdy w stołki, a ludzie, którzy mają wiedzę i dostali naukę na uczelniach państwowych muszą siedzieć pod ich smrodem głupoty.
Ja czekam na ten dzień i na pewno będę stał w pierwszym szeregu by całe to zło rozgonić i ukarać należycie.

cytat

major Koniecpolski major Koniecpolski12.02.2011 02:25

Moja Odezwa trafiła w próżnię, co jest w końcu zrozumiałe przecież. Wszak ludzi inteligentnych jest w społeczeństwie jakieś 5 czy 6 procent. Dlatego nie do nich skierowane były słowa Odezwy. Moją Odezwę zredagowałem więc dla idiotów.
major Koniecpolski
/"Ludzi inteligentnych jest w społeczeństwie jakieś 5 czy 6 procent. Moją kampanię robię więc dla idiotów."
Georges Freche (ur. 1938) – francuski polityk, długoletni burmistrz Montpellier, prezydent regionu Langwedocja-Roussillon/

cytat

uśmiechnięty widz ~uśmiechnięty widz (Gość)12.02.2011 08:47

Jednoosobowa firma majora inteligenta :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Tyle starania i troski! Nikt nic nie rozumie, nie jest w stanie zrozumieć. Jak to łatwo podszywać się pod cytaty i karmić swoje spuchnięte EGO. Niezła zabawa dla czytających.

cytat

klet klet13.02.2011 21:06

Ehh skazanym być na idiotę, za co pytam się ?!

cytat

sierżant- gość ~sierżant- gość (Gość)13.02.2011 22:47

Jak się teraz czujesz inteligentny majorze? Chyba Cię trochę poniosło, prawda? I jak cię tu traktować? Śmiać się z Twoich szumnych występów? Obrazić się na ciebie? Wylewasz na ludzi swoje frustracje.Chłopie, ugryź ty się czasem w język albo uderz palcem w klawiaturę, żeby porządnie zabolało. Pozdrowienia dla Kleta!

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat