metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Piotrkowianka20.03.2017 20:10

Czy spotkaliście z niemiłą wręcz chamską obsługą w tej Biedronce? Panie z wielką łaską udzielają informacji, są bardzo niemiłe dla klientów przy kasie. Człowiek nie ma ochoty robić tam zakupów. Czuje się jak intruz. Szczególnie jedna z pań zachowuje się paskudnie. Sytuacja ma miejsce już od długiego czasu.

Tigerr Tigerr13.07.2017 15:22

W każdym sklepie znajdzie się taka nadęta baba bez kultury, która swoją pracę traktuje jak karę.

cytat

ktosiu ~ktosiu (Gość)26.03.2017 13:58

Ogólnie obsługa się nie nadaje, bałagan na sklepie, towar nierozpakowany zalega w alejkach.
Rejonowy wpada tam w piątek po 16 po tanie piwo (ot taki poziom nadzoru).

cytat

klientka ~klientka (Gość)24.03.2017 22:34

Kiedyś będąc w tej biedronce chłopak opowiedział mi żart i zaczęłam się śmiać (cicho jednak było widać że chichoczę) po czym podeszłam do kasy i płacąc jedna ze sprzedawczyń kazała pokazać zawartość mojej torebki. Zrozumiałam że pani wywnioskowała że skoro się śmieję to a pewno coś kradnę. Poczułam się urażona.

cytat

kient_biedronki ~kient_biedronki (Gość)24.03.2017 12:44

Szanowna Pani może tak mniej nerwów a więcej zrozumienia. Nie raz byłem świadkiem kiedy to "nerwowy" klient wyładowuje swoja frustrację na nie winnych pracownikach - no bo "ICH MOŻNA".
Nigdy nie spotkałem się z nieodpowiednim zachowaniem personelu tego sklepu. Idź kobieto wyładuj swoje zdenerwowanie gdzie indziej i nie marudź a tak kolokwialnie "nie zawracaj ...........y".

cytat

aaaaaaaaavvvv ~aaaaaaaaavvvv (Gość)23.03.2017 21:24

ogólnie ochrona jak i obsługa ssie
wymiana ludzi powinna poprawić sytuację

cytat

ares1 ares121.03.2017 10:35

To po prostu zwróć jej uwagę że jest niekulturalna i tyle. Chamstwo trzeba tępić. 97-300 vel Krzysztof wie coś o tym :)))

cytat

Sfeen ~Sfeen (Gość)21.03.2017 10:31

Jak dla mnie obsługa bez zastrzeżeń a bywam tam regularnie. Za to widuję zniecierpliwionych emerytów którzy wiecznie się śpieszą. Ciekawe dokąd, bo zapewne nie do pracy.

cytat

UśmiechnijSięDoLudzi ~UśmiechnijSięDoLudzi (Gość)21.03.2017 10:28

jak się ma muchy w nosie i chodzi wiecznie na wszystkich obrażony to nikt się na siłę do Ciebie nie będzie uśmiechał! Robię tam zakupy często i zawsze witają mnie z uśmiechem, nawet jak mają mnóstwo pracy, bo ja się uśmiecham!! :P miłego dnia Piotrkowianko :)

cytat

Loszo ~Loszo (Gość)21.03.2017 07:55

Nigdy się nie spotkałem tam z niemiłą obsługą, za to kilkukrotnie jedna ze sprzedawczyń zaskoczyła mnie pozytywnie. Wychwyciła żonę w ciąży w kolejce i obsłużyła w pierwszej kolejności.

cytat

;lkjfdviwvbgouwbvcuirb ~;lkjfdviwvbgouwbvcuirb (Gość)20.03.2017 20:41

hmy może pani sama sprobuje posiedziec przy kasie parenascie godzin i sluchac ludzi narzekajacych na wszystko wkoncu sie wszystko kumuluje prosta sprawa rozladuj towar rozloz lec na kase wysluchaj klienta ze jest za duza kolejka itp pozdrawiam

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat