metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Zapalony 14.04.2016 11:59

Witam jako że powoli rozpoczyna się sezon turystyczny , zastanawiam się gdzie można w Piotrkowie i okolicach napalić sobie ognisko i chwile przy nim posiedzieć bez problemów ze strony służb mundurowych. Znacie jakieś miejsca?

X ~X (Gość)14.04.2016 12:08

Dobra miejscówka jest "na skarpie" w Przygłowie, teraz nie powinno się tam za dużo ludzi kręcić.
Klimat fajni i rzeka blisko.

cytat

lesny dziadek ~lesny dziadek (Gość)14.04.2016 13:14

W Polsce nie wolno palić ognisk w lesie, na łące i na polu. w zasadzie nawet na swoim terenie trzeba jakiś tam odstęp od zabudowań zachować. Gałęzi zbierać nie wolno, drzewa wycinać nie wolno. Teraz nic nie wolno. Kiedyś jak się było młodym to można było palić ogniska wszędzie, Było piwko, gitara, dziewczyn i śpiewanie do rana. Jakoś wtedy nikt nikogo nie ganiał za to.

cytat

YOLA ~YOLA (Gość)14.04.2016 13:24

NAJLEPIEJ U SIEBIE NA PODWÓRKU ALBO NA DZIAŁECZCE.

cytat

Antek z EPI ~Antek z EPI (Gość)14.04.2016 13:52

my palimy ognisko zawsze nad wodą w cieszanowicach nie ma problemu nawet wędkarze palą i nikt się nie czepia raz przyjechała policja chciała nam wlepić mandat ale nie udowodnili nam że to my napaliliśmy ognisko tylko przy nim byliśmy a ognisko ktoś zostawił nieugaszone wiec przy nim usiedliśmy wiec chłopaki się zebrali i pojechali........

cytat

mike ~mike (Gość)14.04.2016 14:19

Nie znam w okolicy wyznaczonych miejsc na ogniska ( takich z kamienną obudowa i jakimiś ławkami czy balami do siedzenia).

cytat

Stasiek ~Stasiek (Gość)14.04.2016 14:22

Ja tam grilla wole...

cytat

Biwakowicz ~Biwakowicz (Gość)14.04.2016 14:30

Witam dobry temat. Kiełbaska z ogniska i ziemniaczki smakują najlepiej.
Ja z rodzinka czasem biwakuje w Borkach nad zal. sulejowskim, nikomu to nigdy nie przeszkadzało.

cytat

Kasia P. ~Kasia P. (Gość)14.04.2016 18:21

Wie ktos gdzie są jakieś wyznaczone pod ogniska miejsca w lasach?

cytat

mam ~mam (Gość)15.04.2016 08:20

Mam duży balkon, zapraszam z grillem ,mięsem ,konieczny alkohol, niewielka opłata,

cytat

borowik ~borowik (Gość)15.04.2016 08:29

U "Łysego" w Bronisławowie. Specjalnie do tego przygotowane miejsce.
Ognisko, to ok. 1,5 - 2 m. sześciennego drewna. Drogo, ale pali się około 18 godzin.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat