metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Paweł06.02.2017 22:11

Witam wszystkich
Zaznaczam od razu iż nie jestem przedstawicielem firmy tylko zwykłym mieszkańcem.
Mam pewną propozycję. Jako użytkownik paczkomatów zauważyłem problem ich braku we wschodniej części miasta co mocno ogranicza swobodę ich wykorzystania w zakupach.
Zaproponowałem zlokalizowanie takiego w okolicach marketu OBI aby wschód miasta i przyległe wioski miały blisko.
Najważniejsze zadanie dla was, chętnych do głosowania codziennie na tą lokalizację na stronie http://bliskociebie.inpost.pl/#paczkomat-w-twojej-okolicy
potem klikamy z lewej strony dalej "do dzieła" i "zagłosuj na lokalizację" dalej już tylko znaleźć miasto i kliknąć głos. Pamiętajcie bo może to ułatwić zakupy korzystającym z paczkomatów
Pozdrawiam
Paweł

ares1 ares107.02.2017 07:31

Szkoda że wciskają na siłę formułkę bo chciałem zagłosować :

Wyrażam zgodę na otrzymywanie od InPost Paczkomaty Sp. z o.o. oraz Partnerów informacji handlowych środkami komunikacji elektronicznej, w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną. (Dz.U. Nr 144, poz. 1204 ze zm.)."

I robią pózniej śmietnik z poczty!!!

cytat

Paweł ~Paweł (Gość)07.02.2017 12:00

Formułka jest dla zakładających nową lokalizację. Głosujący nie muszą żadnych formułek klikać tylko głos.
Swoją drogą to ktoś rozważny już wymyślił kolejną lokalizację 500 m od mojej. Może nie przeskakujmy się z pomysłami bo z 10 obok siebie żaden nie powstanie.
Uważam że okolice Obi są najrozsądniejsze i dla tej części miasta i dla sąsiednich wiosek. Nadmieniam iż nie mieszkam tuż obok OBI żeby nie było że proponuję pod siebie.

cytat

ares1 ares107.02.2017 12:20

Przyjacielu co jakiś czas zmienia się lokalizacja.Jeśli będzie konkretna lokalizacja to można głosować. U mnie pojawiła się Krakówka potem Sulejowska. Takim skakaniem nic się nie wskóra niestety :(((

cytat

Paweł ~Paweł (Gość)07.02.2017 17:57

Jest konkretna od wczoraj a dziś pojawiła się też krakówka
Aktualnie proponuję Sullejowska OBI

cytat

paczkomat ~paczkomat (Gość)08.02.2017 08:22

Bezpośredni link do głosowania:
http://bliskociebie.inpost.pl/#paczkomat-w-twojej-okolicy_lat=51.40381397749068_lng=19.72531110048294

cytat

artur.popiel.9 artur.popiel.908.02.2017 19:58

Mówisz i masz...Klik, klik i głos oddany.

cytat

Paweł ~Paweł (Gość)08.02.2017 21:04

Bardzo dziękuje i zachęcam innych do głosowania, nawet jeśli wam to obojętne to wasz klik nic nie kosztuje a wielu się przyda :D
Pozdrawiam

cytat

borowik ~borowik (Gość)11.02.2017 10:07

Inpost doskonale jest zorientowany w temacie braku paczkomatów w mieście.
Codziennie ponosi koszty, wystawiając dodatkowego pracownika z samochodem do wydawania paczek bezpośrednio z auta, bo w paczkomat jest pełny, przynajmniej ten przy Kauflandzie.

cytat

Piotrkowianin Piotrkowianin11.02.2017 13:35

Ten Inpost to 1 wielka porażka!
Przed świętami kupiłem mojemu synowi prezent na Allegro. Miał on być dostarczony przez Inpost. 20.12.2016 o 15:40 otrzymałem mail od Inpostu, że paczka jest do odbioru w SKOK-u przy ul. Słowackiego 128. Mail odczytałem po godz. 16. Nie było w nim informacji o godzinach odbioru paczki. Gdy po godz. 17 pojechałem odebrać paczkę, okazało się, że punkt jest już nieczynny. Następnego dnia pojechałem tam po godz.15. Wtedy okazało się, że punkt odbioru paczek Inpostu był w tym SKOK-u tylko do 20.12.2016. Pracownica nie wiedziała, gdzie teraz można odbierać przesyłki - nikt z Inpostu nie wpadł na to, żeby jej zostawić taką informację albo chociaż numer telefonu. Zacząłem szukać w internecie kontaktu do Inpostu. Znalazłem adres starego biura przy ul. Młynarskiej 2. Obecnie mieści się tam "Słoneczna Poczta", czyli pewnie kolejna spółka Inpostu. Jej pracownica podała mi numer telefonu do sortowni Inpostu w Woli Bykowskiej, gdzie do godz. 20 mogłem odebrać moją paczkę. Na szczęście udało się i syn dostał pod choinkę wymarzony prezent. Dużo nie brakowało.
Czy w Inpoście nikt nie myśli, żeby zamykać punkt odbioru paczek 20.12, na kilka dni przed świętami Bożego Narodzenia, w okresie szczytu sezonu paczkowego?

cytat

JamJam ~JamJam (Gość)11.02.2017 14:12

Allego InPost Polecony to porażka. Trzeba było wybrać dostawę do paczkomatu droższy o 5 - 6 zł. Na paczkomacie nigdy się nie zawiodłem. Zawsze w tygodniu mama dostawę w 24H.

cytat

reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat