metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~PTB08.02.2017 14:45

Witam czy miał ktos problem z odbiorem śmieci przez firmę Ekom???

komi ~komi (Gość)10.03.2017 12:42

Jesteście w błędzie,autko zakupione do kontroli mieszkańców i firm wywozowych jest używane zapewne tylko w piątki gdy trzeba zrobić zakupy na weekend...Mam jeszcze pytanko czy ktoś się nie wybiera do Kielc do firmy Ekom ,bo brakuje mi worków do segregacji , a może któryś z urzędników o tym pomyśli skoro takowych worków nie można otrzymać w Piotrkowie

cytat

ares1 ares102.03.2017 19:32

Właśnie dadzą!!!Z takim podejściem nic się nie dzieje pozytywnego i urzędnicy to wykorzystują. A bo po co? Pewnie nic to nie da itd... i spokój urzędniczy jest!!! Na pewno przez forum nic się nie wskóra to Cię mogę zapewnić. A autko do kontroli jest tylko kupione :))) i nie jest używane do tych celów!!!

cytat

Andrzej ~Andrzej (Gość)02.03.2017 15:23

Uważasz ze pisma do UM coś dadzą???? Bo wydaje mi sie ze sprawa została by zamieciona pod dywana:( taka smutna prawda, ja na miejscu ludzi którzy mają jakieś dowody że taka sytuacja była, przekazał bym sprawę dalej. Media na pewno by taka sprawa się zainteresowały. Na światło dzienne wyszły by fakty kontrolowania mieszkańców oraz Firm przez naszych urzędników. Auto zakupione do kontroli na które Piotrków wydał od groma pieniędzy gdzie sie podziewa????

cytat

ares1 ares128.02.2017 18:28

Zacznijcie pisać oficjalne skargi do UM. Urzędnicy się tego boją jak ognia. 98% mieszkańców dużo robi hałasu i na tym się kończy i tym sposobem urzędnik ma spokój!!!Gwarantuję że jak napiszecie SKARGĘ nie referat o wszystkim i niczym sytuacja się zmieni!!!

cytat

Gonzo ~Gonzo (Gość)28.02.2017 14:39

ludzie ostatnio firma Krzak -Ekom odbierała u mnie na Dzielnej odpady ,podjechała śmieciarka i tak najpierw pojemnik ze śmiećmi potem wersalka następnie drobne agd a na końcu bio wszystko do jednego kotła , a w harmonogramie wszystko wyszczególnione kiedy gabaryty,śmieci,bio itd... niby wszystko w innym dniu , a ja głupi trzymałem tą wersalke w domu przez 2 miesiące do daty wywozowej gabarytów.Gratulacje dla pana Byczyńskiego i innych urzędasów za wybór takiej firmy.Skoro nasz magistrat nic nie robi w tej sprawie to może ktoś wyżej postawiony powinien skontrolować nasz magistrat bo przy tak działających firmach niedługo będziemy się potykać o własne śmieci w okolicznych lasach.......

cytat

mieszczuch ~mieszczuch (Gość)19.02.2017 21:41

Usługę zamówił ZDIUM, i to on odpowiada przed mieszkańcami za realizację umowy. jeśli urzędnikowi się nie chciało przyjąć i zrealizować twojego zgłoszenia to niech zmieni pracę, są wolne etaty na kasie w biedrze...

cytat

abra kadabra ~abra kadabra (Gość)19.02.2017 21:25

ludzie nie ma sensu segregować śmieci wszystko jest wrzucane do jednej śmieciarki..... nie dość ze śmieci mamy bardzo drogie w porównaniu do innych miast to i ta wszystko trafia w jedno miejsce

cytat

PTT ~PTT (Gość)09.02.2017 10:29

Witam , ja miałem problem dzwoniąc do ZDIUM z reklamacją pani poinformowała mnie ,że mam zadzwonić bezpośrednio do firmy czyli do Kielc.To jakaś paranoja wszyscy urzędnicy którzy wybrali tę firmę powinni za to beeknąć.My segregujemy odpady a Firma EKOM zbiera wszystko razem jak leci do śmieciarki w cywilizowanym kraju EKOM na rynku nie utrzymałby się nawet przez miesiąc.Gdzie nasi urzędnicy od kontroli ,a może ktoś wziął pod stołem...

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat