Dyskusje
metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~PTB08.02.2017 14:45

Witam czy miał ktos problem z odbiorem śmieci przez firmę Ekom???

PTT ~PTT (Gość)09.02.2017 10:29

Witam , ja miałem problem dzwoniąc do ZDIUM z reklamacją pani poinformowała mnie ,że mam zadzwonić bezpośrednio do firmy czyli do Kielc.To jakaś paranoja wszyscy urzędnicy którzy wybrali tę firmę powinni za to beeknąć.My segregujemy odpady a Firma EKOM zbiera wszystko razem jak leci do śmieciarki w cywilizowanym kraju EKOM na rynku nie utrzymałby się nawet przez miesiąc.Gdzie nasi urzędnicy od kontroli ,a może ktoś wziął pod stołem...

cytat

abra kadabra ~abra kadabra (Gość)8 godzin temu, 21:25

ludzie nie ma sensu segregować śmieci wszystko jest wrzucane do jednej śmieciarki..... nie dość ze śmieci mamy bardzo drogie w porównaniu do innych miast to i ta wszystko trafia w jedno miejsce

cytat

mieszczuch ~mieszczuch (Gość)8 godzin temu, 21:41

Usługę zamówił ZDIUM, i to on odpowiada przed mieszkańcami za realizację umowy. jeśli urzędnikowi się nie chciało przyjąć i zrealizować twojego zgłoszenia to niech zmieni pracę, są wolne etaty na kasie w biedrze...

cytat

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc