metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~nieczytelnik01.07.2016 17:00

https://www.facebook.com/Nie-czytam-Gazety-Trybunalskiej-1073186112775119/

persona non grata! ~persona non grata! (Gość)23.03.2017 20:59

Genialne! Płacze, że nie dostał akredytacji na Dni Przyjaźni Polsko- Węgierskiej. A niby od kiedy to blogerzy prowadzący blogi dostawać by mieli akredytacje? No trzymajcie mnie...

cytat

upadek ~upadek (Gość)23.03.2017 18:21

Redachtór szpanował bryką jak się patrzy, a teraz tłucze się starym gruchotem. Efekt zadośćuczynień? Braku reklam?

cytat

ares1 ares123.03.2017 14:57

A ja czytam i czytać będę na pohybel :)))

cytat

john kruger ~john kruger (Gość)23.03.2017 14:22

mali niedowartościowani ludzie, którym wydaje się że są nie wiadomo czym i gazęte którą wydają jest najważniejsza( w jednym artukule nazwali konkurencję gazetką lidla i biedronki). Więcej tolerancji i mniej zjadliwości panowie z hi hi hi tzw. "GT".

cytat

Wiola ~Wiola (Gość)22.03.2017 11:29

Jak dostać się do pracy w tej gazecie? Ja też chcę być niezależną dziennikarką.

cytat

Volvo ~Volvo (Gość)18.03.2017 17:13

Patykiem bym nie dotknęła tego "G" za żadne skarby świata.

cytat

crazy barylen ~crazy barylen (Gość)16.03.2017 13:09

"agawa" napisał(a):
A ja uwazam ze nie macie racji. jestescie zawistni i slepi. wlasnie ta gazeta otwiera oczy na to co sie dzieje w tym miescie. sa tam roznorakie artykuly, ktorych nie przeczytacie z innych pseudo piotrkowskich mediow. o i tyle.


Kochanie, nie bierz takich silnych psychotropów, ponieważ zaburzają ci one ogląd rzeczywistości.

cytat

agawa ~agawa (Gość)16.03.2017 11:27

A ja uwazam ze nie macie racji. jestescie zawistni i slepi. wlasnie ta gazeta otwiera oczy na to co sie dzieje w tym miescie. sa tam roznorakie artykuly, ktorych nie przeczytacie z innych pseudo piotrkowskich mediow. o i tyle.

cytat

babka klozetowa ~babka klozetowa (Gość)15.03.2017 15:40

"P" napisał(a):
"Gazeta Trybunalska" i tak jest lepsza od tych innych bździn.


Racja. W publicznej toalecie, w towarzystwie bździn, lepsza - bezdyskusyjnie!

cytat

P ~P (Gość)15.03.2017 13:01

"Gazeta Trybunalska" i tak jest lepsza od tych innych bździn.

cytat

Komentowanie w tym wątku zostało zablokowane
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat