metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Gekon13.01.2017 20:34

Zastanawiam się nad wzięciem samochodu w Leasing, gdzie uderzyć w Piotrkowie? Gdzie u nas są jakieś firmy leasingowe? Czy tylko w bankach. Z tego co wiem, to i tak banki oferują leasing jako osobne spółki i też nie każdy bank ma takie.

Pakinta ~Pakinta (Gość)03.03.2017 11:06

Przez Internet najlepiej i najszybciej, zostawiasz telefon na stronie i sami się skontaktują, a potem przygotują oferty i przyślą na maila. EFL i MasterLease mi dali oferty drogie w stosunku do PKO i Getinu, także w pierwszej kolejności bym zapytał w tych drugich.

cytat

ASD ASD06.02.2017 11:58

To nie jest tak, że w jednym jest lepsza oferta niż w drugim. Jak ja brałem leasing to 2 tygodnie negocjowałem i w końcu wybrałem tego, kto zaproponował najlepsze warunki.

cytat

Jacol ~Jacol (Gość)15.01.2017 10:55

W Getinie jest dobre rozwiązanie z wysyłaniem faktur, że to się dzieje automatycznie, a w niektórych bankach faktura przychodzi na ostatnią chwilę i łatwo się spóźnić za co jest zaraz opłata. Przy czym da się znaleźć tańsze leasingi niż Getin, ale trzeba poszukać i porównać trochę ofert.

cytat

Mariusz ~Mariusz (Gość)14.01.2017 14:10

Ja najlepszą ofertę uzyskałem w PKO, drugi w kolejności był Getin Leasing, ale nie we wszystkich pytałem. Tylko w kilku popularnych, bo to trochę za dużo zachodu z tym jest.

cytat

Zelek Zelek14.01.2017 11:20

Ogólnie im więcej ofert zbierzesz, tym lepiej, potem wybierasz dwie najlepsze i pokazujesz w obu bankach, a oni przygotowują Ci jeszcze lepszą ofertę niż na początku i potem dopiero wybierz.

cytat

Zelek Zelek14.01.2017 11:18

Większość banków oferuje leasing.
Możesz też skorzystać z usług jakiegoś brokera, oni mają prowizję od banków, także Ciebie to nic nie kosztuje.
Warto też skorzystać z Internetu porównać oferty. Można też prawie zawsze negocjować warunki. Do tego jeszcze kwestie ubezpieczenia. Ogólnie nie ma czegoś takiego jak najlepszy leasing. Najpierw poczytaj trochę o Leasignu http://antyhaczyk.blogspot.com/2014/10/leasing-najlepszy-najtanszy-gdzie.html
Poza tym najtańszy leasing nie koniecznie jest najlepszy.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat