Dyskusje
metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Gekon13.01.2017 20:34

Zastanawiam się nad wzięciem samochodu w Leasing, gdzie uderzyć w Piotrkowie? Gdzie u nas są jakieś firmy leasingowe? Czy tylko w bankach. Z tego co wiem, to i tak banki oferują leasing jako osobne spółki i też nie każdy bank ma takie.

Zelek Zelek14.01.2017 11:18

Większość banków oferuje leasing.
Możesz też skorzystać z usług jakiegoś brokera, oni mają prowizję od banków, także Ciebie to nic nie kosztuje.
Warto też skorzystać z Internetu porównać oferty. Można też prawie zawsze negocjować warunki. Do tego jeszcze kwestie ubezpieczenia. Ogólnie nie ma czegoś takiego jak najlepszy leasing. Najpierw poczytaj trochę o Leasignu http://antyhaczyk.blogspot.com/2014/10/leasing-najlepszy-najtanszy-gdzie.html
Poza tym najtańszy leasing nie koniecznie jest najlepszy.

cytat

Zelek Zelek14.01.2017 11:20

Ogólnie im więcej ofert zbierzesz, tym lepiej, potem wybierasz dwie najlepsze i pokazujesz w obu bankach, a oni przygotowują Ci jeszcze lepszą ofertę niż na początku i potem dopiero wybierz.

cytat

Mariusz ~Mariusz (Gość)14.01.2017 14:10

Ja najlepszą ofertę uzyskałem w PKO, drugi w kolejności był Getin Leasing, ale nie we wszystkich pytałem. Tylko w kilku popularnych, bo to trochę za dużo zachodu z tym jest.

cytat

Jacol ~Jacol (Gość)15.01.2017 10:55

W Getinie jest dobre rozwiązanie z wysyłaniem faktur, że to się dzieje automatycznie, a w niektórych bankach faktura przychodzi na ostatnią chwilę i łatwo się spóźnić za co jest zaraz opłata. Przy czym da się znaleźć tańsze leasingi niż Getin, ale trzeba poszukać i porównać trochę ofert.

cytat

ASD ASD06.02.2017 11:58

To nie jest tak, że w jednym jest lepsza oferta niż w drugim. Jak ja brałem leasing to 2 tygodnie negocjowałem i w końcu wybrałem tego, kto zaproponował najlepsze warunki.

cytat

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc