metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~MałpaKarol18.09.2014 12:15

Jestem w trakcie remontu mojego nowego mieszkania. Zaczynamy właśnie kuchnię. Marzy mi się taka pod wymiar http://alegratka.pl/ogloszenie/meble-na-wymiar-meble-kuchenne-stolkar-23924145.html?h=71a2cb2ffa93cba3 ale wiem, że to raczej drogo. Z drugiej strony zostają meble ze sklepu typu ikea, agata itd. Ale to trudno tak dobrać. Co radzicie?

Zuzana Zuzana25.10.2014 13:37

Lepiej wydać trochę więcej, a mieć pewność że materiały są dobre. Ja tak uważam.

cytat

timig timig17.10.2014 20:21

Lepiej dołożyć parę groszy i zrobić ładną i funkcjonalną kuchnie niż lecieć po kosztach. Cenę robią szuflady, blat i fronty reszta to grosze. Właśnie czekam na montaż: fronty lakierowane, same szuflady, 2 x cargo, kosz wysuwany narożny (tylko dolna zabudowa 5m x 3m) i wyspa 2,2 x 1,2 m = koszt 18 000 zł bez sprzętu ale myślę że warto. Myślę że gdybym to samo liczył w Ikea wyszło by podobnie.

cytat

bef ~bef (Gość)14.10.2014 11:47

Próbował Pan w Piotrkowie? Przy Słowackiego 36 jest salon meblowy. Robią naprawdę ładnie i mają niezłe ceny. Robiłem u nich szafę i właśnie kuchnie. JEstem zadowolony.

cytat

tutaj tutaj05.10.2014 18:21

Murator. Poczytaj na muratorze. Jak Cię stać - 1-2 tys. za metr bieżący (góra i dół).

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat