metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~MałpaKarol18.09.2014 12:15

Jestem w trakcie remontu mojego nowego mieszkania. Zaczynamy właśnie kuchnię. Marzy mi się taka pod wymiar http://alegratka.pl/ogloszenie/meble-na-wymiar-meble-kuchenne-stolkar-23924145.html?h=71a2cb2ffa93cba3 ale wiem, że to raczej drogo. Z drugiej strony zostają meble ze sklepu typu ikea, agata itd. Ale to trudno tak dobrać. Co radzicie?

tutaj tutaj05.10.2014 18:21

Murator. Poczytaj na muratorze. Jak Cię stać - 1-2 tys. za metr bieżący (góra i dół).

cytat

bef ~bef (Gość)14.10.2014 11:47

Próbował Pan w Piotrkowie? Przy Słowackiego 36 jest salon meblowy. Robią naprawdę ładnie i mają niezłe ceny. Robiłem u nich szafę i właśnie kuchnie. JEstem zadowolony.

cytat

timig timig17.10.2014 20:21

Lepiej dołożyć parę groszy i zrobić ładną i funkcjonalną kuchnie niż lecieć po kosztach. Cenę robią szuflady, blat i fronty reszta to grosze. Właśnie czekam na montaż: fronty lakierowane, same szuflady, 2 x cargo, kosz wysuwany narożny (tylko dolna zabudowa 5m x 3m) i wyspa 2,2 x 1,2 m = koszt 18 000 zł bez sprzętu ale myślę że warto. Myślę że gdybym to samo liczył w Ikea wyszło by podobnie.

cytat

Zuzana Zuzana25.10.2014 13:37

Lepiej wydać trochę więcej, a mieć pewność że materiały są dobre. Ja tak uważam.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat