metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
salsa01.08.2015 20:23

Kucharka klnie niczym szewc!
Na piotrkowskiej ulicy i na portalach społecznościowych gorączka i podekscytowanie "Kuchennymi rewolucjami", kręconymi właśnie w jednej z knajp przy rynku. Ja po autograf nie biegnę, ponieważ nie akceptuję kobiet, które klną i rzucają inwektywami, a do tego jeszcze pomiatają ludźmi.
Jeżeli nawet w życiu osobistym Gessler nie przeklina, a kuchennej łaciny używa publicznie tylko dlatego, bo akurat narzuca to format tej głupawej produkcji, to tym gorzej o celebrytce świadczy, bo robi to ona dla pieniędzy. Zresztą, wcześniej już kilkakrotnie obiecywała, że mniej będzie rzucać mięsem, ale w kolejnych sezonach programu słowa nie dotrzymuje. I w ogóle - cóż to znaczy - mniej? Nie powinna wcale! Zatem nie widzę wizyty tefałenowskiej ekipy jako świetnej okazji do reklamy Piotrkowa, bo niby co ten program promuje? Prostactwo i chamstwo, grzebanie paluchami w garnkach i wytrząsanie szopą blond loków nad zalewajką.
Rewolucje, ale w dziedzinie sprzątnięcia śmietnika w gębie przydałyby się samej pani Magdzie. Dla jasności: ja w ogóle nie toleruję przeklinania. Z wieloletniej, językowej praktyki zawodowej wiem, że wszystko można wyrazić bez wulgaryzmów. Wokół nas tyle brudu - dosłownie i w przenośni - że chociaż o mowę dbajmy. A na oglądanie cyrku restauratorki szkoda mi życia.
http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/bez-sciemniania-kucharka-klnie-niczym-szewc,3468391,art,t,id,tm.html

GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG.jpg
Kinga ~Kinga (Gość)26.08.2015 10:18

Ale prawda jest taka że w restauracjach jest syf.

cytat

ttt ~ttt (Gość)13.08.2015 18:45

Niby wszyscy tacy oburzeni, bułkę biorą przez bibułkę ale oglądają program z wypiekami...Jest propozycja nie podoba się Geslerowa nie podoba się program to zmienić kanał i nie bić niepotrzebnie piany, bo to wszystko woda na młyn wieta kogo co ?

cytat

tutaj tutaj09.08.2015 15:10

Ja tam nie wiem, ale nie sądzę, żeby oglądanie tej pani działo się pod karabinem?

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat