metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
salsa01.08.2015 20:23

Kucharka klnie niczym szewc!
Na piotrkowskiej ulicy i na portalach społecznościowych gorączka i podekscytowanie "Kuchennymi rewolucjami", kręconymi właśnie w jednej z knajp przy rynku. Ja po autograf nie biegnę, ponieważ nie akceptuję kobiet, które klną i rzucają inwektywami, a do tego jeszcze pomiatają ludźmi.
Jeżeli nawet w życiu osobistym Gessler nie przeklina, a kuchennej łaciny używa publicznie tylko dlatego, bo akurat narzuca to format tej głupawej produkcji, to tym gorzej o celebrytce świadczy, bo robi to ona dla pieniędzy. Zresztą, wcześniej już kilkakrotnie obiecywała, że mniej będzie rzucać mięsem, ale w kolejnych sezonach programu słowa nie dotrzymuje. I w ogóle - cóż to znaczy - mniej? Nie powinna wcale! Zatem nie widzę wizyty tefałenowskiej ekipy jako świetnej okazji do reklamy Piotrkowa, bo niby co ten program promuje? Prostactwo i chamstwo, grzebanie paluchami w garnkach i wytrząsanie szopą blond loków nad zalewajką.
Rewolucje, ale w dziedzinie sprzątnięcia śmietnika w gębie przydałyby się samej pani Magdzie. Dla jasności: ja w ogóle nie toleruję przeklinania. Z wieloletniej, językowej praktyki zawodowej wiem, że wszystko można wyrazić bez wulgaryzmów. Wokół nas tyle brudu - dosłownie i w przenośni - że chociaż o mowę dbajmy. A na oglądanie cyrku restauratorki szkoda mi życia.
http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/bez-sciemniania-kucharka-klnie-niczym-szewc,3468391,art,t,id,tm.html

GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG.jpg
tutaj tutaj09.08.2015 15:10

Ja tam nie wiem, ale nie sądzę, żeby oglądanie tej pani działo się pod karabinem?

cytat

ttt ~ttt (Gość)13.08.2015 18:45

Niby wszyscy tacy oburzeni, bułkę biorą przez bibułkę ale oglądają program z wypiekami...Jest propozycja nie podoba się Geslerowa nie podoba się program to zmienić kanał i nie bić niepotrzebnie piany, bo to wszystko woda na młyn wieta kogo co ?

cytat

Kinga ~Kinga (Gość)26.08.2015 10:18

Ale prawda jest taka że w restauracjach jest syf.

cytat

reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat