metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~laura10.02.2015 13:37

Czy mogłabym uzyskać informacje, które liceum w Piotrkowie polecacie?
Podzielcie się opiniami na temat konkretnych profilów.
Będę wdzięczna.

widz ~widz (Gość)25.04.2017 15:03

najlepsze klasy biologiczno- chemiczne są w II LO bo uczą najlepsi nauczyciele do których chrobry chodzi na korki ,wiem bo sam tak zrobiłem i żałuję że nie wybrałem II Lo i lekcji z Panią Hase

cytat

Maja ~Maja (Gość)25.04.2017 15:24

Szkoda że chwalicie I i III a o II ktoś zapomniał ja chodziłam do II Lo do klasy humanistycznej i zostałam tam przygotowana bez korków na prawo , z historii nikt lepiej nie przygotuje jak Pani Kiereś

cytat

Kot ~Kot (Gość)25.04.2017 22:26

Popieram przedmowcow ja chodziłam do 3 i szybko się przenioslam do 2 lo w 3 wszyscy nauczyciele mają nosy do góry uczeń to przedmiot

cytat

Chrobry best ~Chrobry best (Gość)26.04.2017 00:42

"widz" napisał(a):

Bardzo śmieszny ten wpis o II liceum i poziomie biologii i chemii... Aż mi się kawa rozlała... Co trzeba mieć w głowie, żeby takie bzdury pisać.

cytat

avia ~avia (Gość)26.04.2017 01:49

Najlepszym nauczycielem przedmiotu "dziennikarstwo" byłby pan Baryła.

cytat

Inżynier ~Inżynier (Gość)28.04.2017 14:40

Tylko i wyłącznie III LO. Po dostaniu się na studia, byłam najlepsza na roku z chemii. Pani Gieszcz to najlepsza nauczycielka chemii, do biologii można przyłożyć się samemu. Jeśli miałabym wybierać wybrałabym ponownie III LO :)

cytat

A może 3 LO? ~A może 3 LO? (Gość)23.06.2018 18:37

A jak jest z matematyką w liceum nr 3? I fizyką ? Czy dobre osoby uczą tych przedmiotów? Jak jest tam z wf ? Dużo zawodów? I kto uczy ?Mam dużooo pytan 😂 więc jak ktoś chodził niedawno niech odpowie 😃

cytat

Kwiatuszek ~Kwiatuszek (Gość)05.02.2019 16:58

Chciałabym uzyskać wiedzę z zakresu waszych opini o profilu humanistycznym w 1 LO .

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat