metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~laura10.02.2015 13:37

Czy mogłabym uzyskać informacje, które liceum w Piotrkowie polecacie?
Podzielcie się opiniami na temat konkretnych profilów.
Będę wdzięczna.

Kwiatuszek ~Kwiatuszek (Gość)05.02.2019 16:58

Chciałabym uzyskać wiedzę z zakresu waszych opini o profilu humanistycznym w 1 LO .

cytat

A może 3 LO? ~A może 3 LO? (Gość)23.06.2018 18:37

A jak jest z matematyką w liceum nr 3? I fizyką ? Czy dobre osoby uczą tych przedmiotów? Jak jest tam z wf ? Dużo zawodów? I kto uczy ?Mam dużooo pytan 😂 więc jak ktoś chodził niedawno niech odpowie 😃

cytat

Inżynier ~Inżynier (Gość)28.04.2017 14:40

Tylko i wyłącznie III LO. Po dostaniu się na studia, byłam najlepsza na roku z chemii. Pani Gieszcz to najlepsza nauczycielka chemii, do biologii można przyłożyć się samemu. Jeśli miałabym wybierać wybrałabym ponownie III LO :)

cytat

avia ~avia (Gość)26.04.2017 01:49

Najlepszym nauczycielem przedmiotu "dziennikarstwo" byłby pan Baryła.

cytat

Chrobry best ~Chrobry best (Gość)26.04.2017 00:42

"widz" napisał(a):

Bardzo śmieszny ten wpis o II liceum i poziomie biologii i chemii... Aż mi się kawa rozlała... Co trzeba mieć w głowie, żeby takie bzdury pisać.

cytat

Kot ~Kot (Gość)25.04.2017 22:26

Popieram przedmowcow ja chodziłam do 3 i szybko się przenioslam do 2 lo w 3 wszyscy nauczyciele mają nosy do góry uczeń to przedmiot

cytat

Maja ~Maja (Gość)25.04.2017 15:24

Szkoda że chwalicie I i III a o II ktoś zapomniał ja chodziłam do II Lo do klasy humanistycznej i zostałam tam przygotowana bez korków na prawo , z historii nikt lepiej nie przygotuje jak Pani Kiereś

cytat

widz ~widz (Gość)25.04.2017 15:03

najlepsze klasy biologiczno- chemiczne są w II LO bo uczą najlepsi nauczyciele do których chrobry chodzi na korki ,wiem bo sam tak zrobiłem i żałuję że nie wybrałem II Lo i lekcji z Panią Hase

cytat

Chrobry best ~Chrobry best (Gość)24.04.2017 19:30

Co za bzdury z tą Krupą i biologią w Chrobrym. Druga nauczycielka Pani Masłowska ma doktorat z biologii i jest o wiele lepsza, co widać po osiągnięciach. Wciskacie ciemnotę.

cytat

asdf ~asdf (Gość)26.12.2016 16:40

Jeśli komuś zależy na dobrym nauczeniu się biologii to tylko Chrobry i klasa E, czyli klasa pani Krupy. Świetne przekazanie wiedzy i przygotowanie do matury, bardzo dobra atmosfera na lekcjach. Jest wymagająca, ale to dobrze bo samemu czasem ciężko się zmotywować.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat