metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~enzo23.10.2010 20:13

Wita,
zdeczka mi się zachorowało na grypę. Rodzinny przpisał mi Tamiflu. Za bardzo nie wiedziałem co to za lek i przede wszystkim...ile kosztuje!! Wchodze do pierwszej apteki - 120zł, do drugiej - 115zł i myślałem ze sie załamie! W necie wyczytałem, że Juventa ma jaką promocje na ten lek, ale tu pojawia sie problem, bo wiem gdzie ona u nas w Piotrkowie jest;-/. A na ich stronie internetowej nie mogłem znaleźć. MOże mi ktoś pomóc, ale to szybko, bo recepta wygasa a poza tym dalej choruje..

arti2811 arti281123.10.2010 21:29

Ewentualnie apteka w hali targowej

cytat

Piotrkowianin Piotrkowianin23.10.2010 23:24

Cytuję:
Juventa ma jaką promocje na ten lek, ale tu pojawia sie problem, bo wiem gdzie ona u nas w Piotrkowie jest.

To wiesz czy nie wiesz? A wystarczyło wpisać w google i wyskoczy: http://www.zumi.pl/1839286,Apteka_Juventa,Piotrkow_Trybunalski,firma.html

Cytuję:
Adres: Szkolna 37, 97-300 Piotrków Trybunalski

- czyli przy Tesco.

cytat

mini19103 mini1910310.11.2010 11:25

Rok temu miałam grypę,oczywiście lekarz i takie tam,Tamiflu właśnie ....kurcze jak ja to dziadostwo wzięłam to dopiero się mi narobiło...
Tragedia wszystkie objawy nie pożądane ,które były na ulotce dostałam,myślałam że wykorkuje,rany nigdy więcej...

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat