metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
kris26.11.2009 23:14

Portal epiotrkow.pl czeka niebawem rewolucja. Już niedługo bo z nowym rokiem, portal wchodzi w nową erę.
Pragniemy aby nasz portal spełniał Państwa oczekiwania, był przejrzysty, nowoczesny i przyjazny użytkownikom.
Chcemy abyśmy to razem uczynili, dlatego zachęcamy Państwa do przesyłania swoich propozycji, uwag na temat portalu, co moglibyśmy zmienić, dopracować tak abyśmy spełniali Państwa oczekiwania.

kris kris05.02.2010 10:09

Jako, że nie wszystko chodziło jak trzeba postanowiliśmy powrócić do starej wersji, aż wyeliminujemy wszystkie komplikacje. Myślę, że na początku przyszłego tygodnia wszystko będzie już "cacy" :)

cytat

dzony dzony05.02.2010 06:55

No,widze zmiany na lepsze,tal trzymać,bardzo fajna szata graficzna,wszystko przejrzyste.

cytat

kris kris04.12.2009 19:47

"~-mobilki" napisał(a):
do administratora czy nie ma błędu w wyświetleniu od najstarszy do najmłodszy i odwrotnie w zakładce pokaż pozdrawiam najlepszy portal w mieście


hmm ja nie widzę żadnego błędu z sortowaniem.

cytat

 mobilki ~ mobilki (Gość)04.12.2009 19:14

do administratora czy nie ma błędu w wyświetleniu od najstarszy do najmłodszy i odwrotnie w zakładce pokaż pozdrawiam najlepszy portal w mieście

cytat

kris kris04.12.2009 12:14

Cytuję:
- użytkownik który utworzył galerie zdjęć, powinien mieć możliwość jej usunięcia lub usunięcia niektórych zdjęć.


Opcja ta zostanie wprowadzona na dniach.

cytat

Miki Miki03.12.2009 19:14

"Ziutek" napisał(a):
- użytkownik który utworzył galerie zdjęć, powinien mieć możliwość jej usunięcia lub usunięcia niektórych zdjęć.
- Myślę że fajnie b y było wrzucić na portal zakładkę "wywiady" gdzie umieszczane by były wywiady z różnymi osobami.


Podpisuje sie pod cytowanym tekstem.
Według mnie to powinna być jedna z podstawowych zmian ...
Ponadto podziękowanie za usuniecie problemu z przypisywaniem
"obcych" komentarzy .
I wreszcie na zakończenie - "te tagi ...", ciąć
conajmniej z 50 % ...
Pozdrawiam

cytat

kris kris01.12.2009 23:04

Tagi zostaną zmniejszone, co do logowania:
poręczne tzn? - formularz logowania na stronie głównej?
co do trwałego logowania - jest przecież domyślnie takie ustawione - czas trzymania cookins - 14 dni.

Logo zostanie odświeżone - zmienić go niestety nie możemy ze względów marketingowych.

Grafika strony ulegnie zmianie :) to podstawa.
Przed opublikowaniem przedstawię Wam betę do przetestowania i do ewentualnych poprawek :)

cytat

gorycz ~gorycz (Gość)01.12.2009 22:01

Kolory na żywsze !!

cytat

bulk bulk01.12.2009 20:05

ja proponuje: nowe logo, bardziej poręczną formę logowania do portalu, te tagi faktycznie są za duże, no i nowe forum, nie koniecznie zintegrowane z serwisem

cytat

strappado strappado01.12.2009 19:22

Proponuję wprowadzenie opcji trwałego zalogowania, by wyeliminować konieczność logowania za każdym razem gdy chce się napisać komentarz. Jest to trochę irytujące.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat