metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
kris26.11.2009 23:14

Portal epiotrkow.pl czeka niebawem rewolucja. Już niedługo bo z nowym rokiem, portal wchodzi w nową erę.
Pragniemy aby nasz portal spełniał Państwa oczekiwania, był przejrzysty, nowoczesny i przyjazny użytkownikom.
Chcemy abyśmy to razem uczynili, dlatego zachęcamy Państwa do przesyłania swoich propozycji, uwag na temat portalu, co moglibyśmy zmienić, dopracować tak abyśmy spełniali Państwa oczekiwania.

~`mieszkaniec ~~`mieszkaniec (Gość)26.11.2009 23:43

Wszystko mi się podoba, prócz dość rzadkich aktualizacji informacji oraz rzadkich newsów.
Poza tym naprawdę portal jest ok :)

cytat

Jimson Jimson29.11.2009 15:29

Forum trochę takie bezbarwne mam na myśli szatę graficzną.Więcej kolorów...

cytat

Wodnik Wodnik29.11.2009 18:58

Jak wyżej. Albo ja nie wiem jak albo nie ma możliwości dodawania załączników.

cytat

purek ~purek (Gość)29.11.2009 22:16

te tagi są za duże <może dla emerytów> , trochę psują wygląd, a poza tym klasa.

cytat

Ziutek Ziutek30.11.2009 18:42

Moim zdaniem strona jest OK, zmienił bym tylko:

-szatę graficzną (na żywsze kolory),
- użytkownik który utworzył galerie zdjęć, powinien mieć możliwość jej usunięcia lub usunięcia niektórych zdjęć.
- Myślę że fajnie b y było wrzucić na portal zakładkę "wywiady" gdzie umieszczane by były wywiady z różnymi osobami.

cytat

strappado strappado01.12.2009 19:22

Proponuję wprowadzenie opcji trwałego zalogowania, by wyeliminować konieczność logowania za każdym razem gdy chce się napisać komentarz. Jest to trochę irytujące.

cytat

bulk bulk01.12.2009 20:05

ja proponuje: nowe logo, bardziej poręczną formę logowania do portalu, te tagi faktycznie są za duże, no i nowe forum, nie koniecznie zintegrowane z serwisem

cytat

gorycz ~gorycz (Gość)01.12.2009 22:01

Kolory na żywsze !!

cytat

kris kris01.12.2009 23:04

Tagi zostaną zmniejszone, co do logowania:
poręczne tzn? - formularz logowania na stronie głównej?
co do trwałego logowania - jest przecież domyślnie takie ustawione - czas trzymania cookins - 14 dni.

Logo zostanie odświeżone - zmienić go niestety nie możemy ze względów marketingowych.

Grafika strony ulegnie zmianie :) to podstawa.
Przed opublikowaniem przedstawię Wam betę do przetestowania i do ewentualnych poprawek :)

cytat

Miki Miki03.12.2009 19:14

"Ziutek" napisał(a):
- użytkownik który utworzył galerie zdjęć, powinien mieć możliwość jej usunięcia lub usunięcia niektórych zdjęć.
- Myślę że fajnie b y było wrzucić na portal zakładkę "wywiady" gdzie umieszczane by były wywiady z różnymi osobami.


Podpisuje sie pod cytowanym tekstem.
Według mnie to powinna być jedna z podstawowych zmian ...
Ponadto podziękowanie za usuniecie problemu z przypisywaniem
"obcych" komentarzy .
I wreszcie na zakończenie - "te tagi ...", ciąć
conajmniej z 50 % ...
Pozdrawiam

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat