metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Yach08.07.2014 18:57

Pytanie: dlaczego połowa mieszkańców Piotrkowa prowadzi samochody w klapkach, a nawet w japonkach?
I jak to ma się do przepisów prawa o ruchu drogowym?

piotrkowianka ~piotrkowianka (Gość)11.07.2014 12:40

"policjant" napisał(a):
~policjant (Gość)


Do kierowania samochodem bez względu na pogodę zakładać półbuty ,najlepiej ze skarpetą nawet latem jak jest upał bo noga spocona,śmierdząca bardziej męczy się od tej w skarpecie. Zabronione jest również kierowanie samochodu w kozakach bo cholewa opina nogę i może złapać kurcz lub noga może zdrętwieć . A najlepiej jest doprawić ...upie uszy żeby do tego jeszcze doszły gałki oczne i żeby lepiej widzieć i słyszeć na polskich drogach. Bo niedouczonemu kierowcy wszystko przeszkadza nawet przepis zakazu wyprzedzania przed i na pasach.

cytat

kbieta ~kbieta (Gość)11.07.2014 12:42

"Patryk" napisał(a):
~Patryk (Gość)11 godzin temu, 01:58Zapłaciłem wczoraj 200 pln za kierowanie w klapkach. Oraz 5 punktów załapałem ;)


Widocznie popełniłeś jakieś wykroczenie drogowe skoro Cię zatrzymali .Skoro przy okazji zauważyli Twoje obuwie to zapłaciłeś.

cytat

dbająca o siebie ~dbająca o siebie (Gość)11.07.2014 12:45

I będę jeździła w klapkach bo jak wracam od kosmetyczki po pedicure to zakładam klapki żeby mi lakier na paznokciach stwardniał na 100%

cytat

tutaj tutaj11.07.2014 22:29

A ja będę boso, bo kiedy wracam od mojego faceta, to zawsze bez butów: między nami - on jest fetyszystą i zabiera mi zawsze wszystko, co mam na stopach.

cytat

Kirst ~Kirst (Gość)12.07.2014 11:13

"tutaj" napisał(a):
Bo się policjantowi wydaje, że buty kierowcy stanowią zagrożenie? Jutro może mu się wydawać, że sztuczne moje rzęsy doklejone są niebezpieczne wielce, bo się mogą odkleić i wpaść mi do oka


To nie jest kwestia, że coś się policji wydaje. Tak po prostu jest. Trzeba nie mieć żadnej wiedzy, wyobraźni i doświadczenia, żeby kierować autem w takim obuwiu. Nie bredź, bo w niektórych krajach UE jest wyraźnie zaznaczony zakaz prowadzenia pojazdów w klapkach i sandałach. A przede wszystkim - boso! W Hiszpanii płaci się za to słone mandaty.

cytat

tutaj tutaj13.07.2014 00:51

O ile dobrze się orientuję, to mieszkam jeszcze w Polsce. I jestem zobowiązana do przestrzegania polskiego prawa.

cytat

Mała ~Mała (Gość)14.07.2014 14:25

"Kirst" napisał(a):

To nie jest kwestia, że coś się policji wydaje. Tak po prostu jest. Trzeba nie mieć żadnej wiedzy, wyobraźni i doświadczenia, żeby kierować autem w takim obuwiu. Nie bredź, bo w niektórych krajach UE jest wyraźnie zaznaczony
zakaz prowadzenia pojazdów w klapkach i sandałach. A przede wszystkim - boso! W Hiszpanii płaci się za to słone mandaty.


No to mamy- do samochodu tylko półbuty i to bez dziurek żeby palce nie wyskoczyły przy hamowaniu. Półbuty latem, półbuty zimą - nareszcie jedna para wystarczy bo mało chodzimy tylko jeździmy.

cytat

Andrzej ~Andrzej (Gość)25.07.2014 21:49

Dzisiaj zapłaciłem 100 zł! Policja zatrzymała mnie na wylotówce z Bełchatowa. Wszystko było OK, tylko sprawdzili jeszcze, w jakim obuwiu prowadzę samochód. Niestety, byłem w sandałach.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat