metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Piotr10.01.2010 11:52

Wczoraj 10.01.2010 miałem przyjemność być w kinie Helios w FocusMall. Wszystko pięknie, pełen profesjonalizm, obsługa w garniturach galeria jak się patrzy. Film się skończył i tu prawdziwe oblicze galerii. Obsługa nakazała ludziom którzy przyszli na pieszo, wyjść przez parkingi samochodowe. Na parkingach było pełno wody, śniegu, ślisko. Skandal!!! Czy mieliście podobną przygodę w FocusMall? Wyprowadzanie ludzi przez parking samochodowy według mojej wiedzy zagraża życiu i zdrowiu ludzi dlatego łamie „prawo”. Choć jak wiadomo prawo jest dla wielkich…

kinomaniak ~kinomaniak (Gość)22.01.2010 15:16

a ja zszedłem klatką schodową przy parkingu na dół wyszedłem na galerię a stamtąd głównym wejściem na dwór za mną poszło jeszcze kilka osób generalnie ruchome schody przy głównym wejściu normalnie działay ale była jedna przeszkoda żeby z niej skorzystać i to był starszy pan z ochrony widocznie za bardzo wczuł się w rolę

cytat

. ~. (Gość)14.01.2010 12:52

Maras2007... myślisz że jest inaczej?
Niestety mogę tylko stać na baczność z tego co zauważyłem, bo pracownik to se może...śmieci wynosić.

cytat

maras2007 maras200714.01.2010 11:39

witam
mysle ze wy musicie takie uwagi zgłaszac do kierowników a nie my.

cytat

pracownik kina ~pracownik kina (Gość)11.01.2010 13:07

Ale ja dokładnie rozumiem te pretensje... Mam tylko nadzieje że w końcu zbierze się kilka osób i zainterweniują do naszego dyrektora i kierowników, bo ja tez już nie mam ochoty ciągle słuchać narzekań ludzi...

cytat

Piotr ~Piotr (Gość)10.01.2010 19:40

pracowniku kina czy wiesz że w Polsce obowiązują przepisy PPOŻ, budowlane itp. Nie można dopuszczać takich sytuacji. Wyobraź sobie że w focusie zaczyna się palić. ochrona zamyka drogi ewakuacyjne i kieruje na parkingi. Ludzie się gubią...Przecież klienci kina nie muszą znać drogi przez parkingi. Czy w projekcie budowlanym FocusMall projektant przewidział wychodzenie klientów na pieszo przez parking?Czy są tam wyznaczone trasy piesze. Nie ale jak już pisałem duży może więcej...

cytat

pracownik kina ~pracownik kina (Gość)10.01.2010 16:42

ja pracuje w kinie i muszę powiedzieć że kino ma pod tym względem problemy z dogadaniem się z ochroną galerii. Niestety mozemy się tylko dostosować do ochrony i zarządu focusa.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat