metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Piotr10.01.2010 11:52

Wczoraj 10.01.2010 miałem przyjemność być w kinie Helios w FocusMall. Wszystko pięknie, pełen profesjonalizm, obsługa w garniturach galeria jak się patrzy. Film się skończył i tu prawdziwe oblicze galerii. Obsługa nakazała ludziom którzy przyszli na pieszo, wyjść przez parkingi samochodowe. Na parkingach było pełno wody, śniegu, ślisko. Skandal!!! Czy mieliście podobną przygodę w FocusMall? Wyprowadzanie ludzi przez parking samochodowy według mojej wiedzy zagraża życiu i zdrowiu ludzi dlatego łamie „prawo”. Choć jak wiadomo prawo jest dla wielkich…

pracownik kina ~pracownik kina (Gość)10.01.2010 16:42

ja pracuje w kinie i muszę powiedzieć że kino ma pod tym względem problemy z dogadaniem się z ochroną galerii. Niestety mozemy się tylko dostosować do ochrony i zarządu focusa.

cytat

Piotr ~Piotr (Gość)10.01.2010 19:40

pracowniku kina czy wiesz że w Polsce obowiązują przepisy PPOŻ, budowlane itp. Nie można dopuszczać takich sytuacji. Wyobraź sobie że w focusie zaczyna się palić. ochrona zamyka drogi ewakuacyjne i kieruje na parkingi. Ludzie się gubią...Przecież klienci kina nie muszą znać drogi przez parkingi. Czy w projekcie budowlanym FocusMall projektant przewidział wychodzenie klientów na pieszo przez parking?Czy są tam wyznaczone trasy piesze. Nie ale jak już pisałem duży może więcej...

cytat

pracownik kina ~pracownik kina (Gość)11.01.2010 13:07

Ale ja dokładnie rozumiem te pretensje... Mam tylko nadzieje że w końcu zbierze się kilka osób i zainterweniują do naszego dyrektora i kierowników, bo ja tez już nie mam ochoty ciągle słuchać narzekań ludzi...

cytat

maras2007 maras200714.01.2010 11:39

witam
mysle ze wy musicie takie uwagi zgłaszac do kierowników a nie my.

cytat

. ~. (Gość)14.01.2010 12:52

Maras2007... myślisz że jest inaczej?
Niestety mogę tylko stać na baczność z tego co zauważyłem, bo pracownik to se może...śmieci wynosić.

cytat

kinomaniak ~kinomaniak (Gość)22.01.2010 15:16

a ja zszedłem klatką schodową przy parkingu na dół wyszedłem na galerię a stamtąd głównym wejściem na dwór za mną poszło jeszcze kilka osób generalnie ruchome schody przy głównym wejściu normalnie działay ale była jedna przeszkoda żeby z niej skorzystać i to był starszy pan z ochrony widocznie za bardzo wczuł się w rolę

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat