metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
viva29.08.2014 23:06

Już druga afera balonowa w Piotrkowie pękła jak przekłuty balon. Obie nakręciły - jakżeby inaczej - media! Najpierw żądni krwi dziennikarze - trzymając się prasowej zasady, że nic tak nie ożywia gazety, jak trup na pierwszej stronie - napompowali aferę z balonem tenisowym, odkupionym przez prezydenta od radnego niby po to, żeby zdobyć jego przychylność w głosowaniach. Podłość ludzka nie zna granic! A teraz dziennikarzyny sprokurowały smród wokół zacnego pełnomocnika prezydenta, zarzucając mu, że w miejscu publicznym, bo na festynie miejskim, wyrywał opozycjonistkom... balony! Że niby taki seksista z niego!
Otóż, osobiście pofatygowałem się do tych pań i zaświadczam, że balony one mają na swoim miejscu! Dlatego wiarygodne są tłumaczenia Krzysztofa Chojniaka, że "stawianie jakichkolwiek oskarżeń w stosunku do urzędnika jest celowym zakłamywaniem rzeczywistości, albowiem pan pełnomocnik nie zachowywał się w sposób niestosowny". Co zaś do okrzyków urzędnika "Wynocha!", to i tu media nikczemnie manipulują, gdyż pan pełnomocnik zawołał tylko: "Wy, no! Cha! Cha! Cha!"
PS Marka Krawczyńskiego niniejszym nominuję do Ice Bucket Challenge - ma pan 24 godziny, aby nagrać i udostępnić film z oblania się lodowatą wodą albo... 100 USD!
http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/artykul/bez-sciemniania-felieton-pawla-lareckiego-w-tygodniku-7dni,2401753,art,t,id,tm.html#ea1c70ccba3ee847,1,3,5

krawczyński.jpg
tutaj tutaj30.08.2014 03:48

Uważam, że obśmiewanie, czyli nadawanie niejakiej lekkości i nieważności incydentowi arogancji i demoralizacji jest nie na miejscu.

cytat

kitty ~kitty (Gość)30.08.2014 12:05

"tutaj" napisał(a):
Uważam, że obśmiewanie, czyli nadawanie niejakiej lekkości i nieważności incydentowi arogancji i demoralizacji jest nie na miejscu.


Bardzo nie lubię tego wszechobecnego teraz zwrotu, ale... przeczytaj jeszcze raz ZE ZROZUMIENIEM.

cytat

tutaj tutaj30.08.2014 23:23

Przeczytałam. Nic się nie zmieniło.
W tym mieście należy napisać: "Niebywały cham, prawa ręka niebywałego nieudacznika, prezydenta szanowanego miasta, zachował się niezgodnie z prawem. I pies z kulawą nogą nie zareagował. Ponieważ Piotrków Trybunalski jest enklawą totalnego bezprawia.

cytat

tutaj tutaj31.08.2014 19:51

Jeszcze jedno, ~kitty.
Amerykanie to dupki, wiadomo. Ale „kubeł lodowatej (czy też z lodem) wody”, jest, moim zdaniem, dobrą akcją. Nie tylko o to w niej chodzi, żeby zebrać pieniądze. Dla najbogatszego człowieka na świecie, którego majątek jest szacowany na ponad osiemdziesiąt miliardów dolarów, wypisanie czeku na milion jest splunięciem w kałużę.
On robi co innego, mimo że reklama jest ostatnią rzeczą, jakiej potrzebuje. Wylewa na siebie kubeł zimnej wody. „Boże, ta choroba, jak wiele innych, jest dzisiaj nieuleczalna. Dziękuję Ci, Boże za to, że jestem zdrowy. Czasami zapominam o tym, jakie to błogosławieństwo i ten kubeł zimnej wody bardzo mi się przydał”.
Dlatego, mimo iż bardzo szanuje pana L., „nominowanie” (bardzo dobre słowo) octa było chybione.
Kiedyś lubiłam sir Patrick Stewarta. Jego role filmowe były znakomite. Po tym, co zrobił, przeszło mi:
Patrick Stewart ALS Ice Bucket Challenge-Pstew ALS Ice Bucket Challenge

cytat

czytelnik ~czytelnik (Gość)31.08.2014 23:34

"tutaj" napisał(a):
Dlatego, mimo iż bardzo szanuje pana L., „nominowanie” (bardzo dobre słowo) octa było chybione.


A ja myślę, że nominowanie Octa nie było nominowaniem go dla nominowania... o to panu autorowi raczej nie chodziło. Tu raczej chodzi o to, czy Ocet okaże charakter czy okaże się tchórzem i obawiam się, że znam odpowiedź......

cytat

Piotrkowianin Piotrkowianin31.08.2014 23:56

"tutaj" napisał(a):
Kiedyś lubiłam sir Patrick Stewarta. Jego role filmowe były znakomite. Po tym, co zrobił, przeszło mi:
Patrick Stewart ALS Ice Bucket Challenge-Pstew ALS Ice Bucket Challenge

Mówisz o tym? http://time.com/3160870/patrick-stewart-als-ice-bucket-challenge-video/
Dupek i tyle.

cytat

tutaj tutaj01.09.2014 00:12

Tak, właśnie o tym. to Dupek.
Rozumiem prowokacje w stylu nominacji Obamy, który wypisuje czek; są przecież jakieś granice. Podobnie, jak Gorbaczow nie pozwolił sobie założyć muchy w grochy przez Rosiewicza.
Odmowa, kultura i szlus.
Tak sobie myślę, ze gdyby nominowano królową Anglii, przyjęłaby nominację. Powołałaby zespół ludzi, którzy własnym honorem potwierdziliby, ze się stało. Oczywiście, nikt nigdy by tego na oczy nie ujrzał.
To jest honor.
Dzięki za wpis.

cytat

piotr ~piotr (Gość)03.09.2014 10:50

hej, czy pan pełnonocnik się w końcu oblał i wpłacił coś czy nie? ktoś wie?

cytat

T ~T (Gość)03.09.2014 13:39

Bo też się wyrwały z tymi balonami.

cytat

ma.ta ma.ta05.09.2014 20:42

Niestety, ale nominowany do dobroczynności odważny w innych sytuacjach urzędnik stchórzył. Nie oblał się. Nie wpłacił. Ktoś się spodziewał czegoś innego?
http://piotrkowtrybunalski.naszemiasto.pl/serwisy/8024/bez-sciemniania-dzielna-rywalka-rzuca-rekawice,2410035,art,t,id,tm.html

cytat

reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat