metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Mati10.01.2014 16:20

Witam. Chciałbym poznać opinie na temat poziomu usług świadczonych przez piotrkowskie firmy językowe. Planuje się zapisać na zajęcia niedługo. Na stronach wszystko wygląda kolorowo i cukierkowo, a jak jest waszym zdaniem.

kasia ~kasia (Gość)18.01.2014 15:39

Lepiej idź na korepetycje. Więcej się nauczysz. W szkole tylko obiecują.Jest dużo doświadczonych nauczycieli którzy uczą doskonale. Sama byłam w szkole ale zrezygnowałam i poszłam na korki do super kobiety Pozdrawiam

cytat

Maja Maja26.01.2014 12:39

Polecam Grunwald CJO - obecnie na Owocowej 12,dbają o klienta, mają dobrych lektorów.

cytat

Mariola Żabka Mariola Żabka27.01.2014 15:46

Ja zdecydowanie polecam kursy. Na mnie grupa wpływa mobilizująco. Od dwóch lat chodzę na angielski do Grunwaldu i jestem bardzo zadowolona, super lektorzy :) W dodatku bardzo podoba mi się ich nowa siedziba.

cytat

katarzyna.filipek katarzyna.filipek28.01.2014 17:36

Moja córka od pół roku chodzi do Grunwald CJO. Byłyśmy na dniach otwartych i bardzo nam się spodobała ta szkoła. Ola nie ma żadnych problemów z angielskim w szkole. W dodatku uwielbia ciocię Anię i ciocię Gosię. Polecam Grunwald CJO

cytat

Bloodhound ~Bloodhound (Gość)28.01.2014 18:45

Wyczuwam kryptoreklamę.

cytat

Mati ~Mati (Gość)30.01.2014 18:04

Dzięki za podpowiedzi/opinie :) Mam nadzieję, że to nie krypto reklama a raczej reklama wirusowa :P
A tak poważnie. Myślę, że grupa też by działała mobilizująco. W Piotrkowie jest chyba z 8 szkół:
- Cogito
- Grunwald
- Columbus
- School of Englisch
- Best
- Idioma
Po prostu chyba za duży wybór i dlatego nie mogę się zdecydować :p Albo po prostu mam lekkiego stracha żeby zacząć haha

cytat

Ania ~Ania (Gość)01.02.2014 11:27

Proponuję pójść do wszystkich szkół, zobaczyć co oferują, wejść na zajęcia obserwacyjne, poznać grupę i lektora prowadzącego i wybrać to co się Tobie najbardziej podoba. Taka moja rada :-)

cytat

Anetta ~Anetta (Gość)06.02.2014 22:06

Nie znalazłam nic w Piotrkowie więc jeżdżę do Łodzi, do szkoły Speak Up, mieszkam u babci tymczasowo, opłaca mi się, nie ma dla mnie bliżej lepszej szkoły.

cytat

Gosia ~Gosia (Gość)07.02.2014 14:59

Jestem pewna, że w Piotrkowie są dobre szkoły językowe. Warto bliżej poznać ich ofertę, liczebność grup, terminy zajęć, lektorów i wybrać kurs w szkole, która ma dla nas najlepszą propozycję.

cytat

MareX ~MareX (Gość)06.12.2016 10:49

A nie myślałeś o tym, żeby uczyć się online? Na przykład w empiku mają kursy online, które polegają na tym, że masz zajęcia łącząc się ze specjalną platformą przez internet. Wydaje mi się, że to dobra opcja, jeśli masz daleko do innej szkoły lub po prostu nie chce Ci się wychodzić z domu :)

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat