metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~przyszły_mieszkaniec20.05.2014 15:20

Mam pytanie. Niebawem przeprowadzam się do Piotrkowa Tryb. W obecnych czasach do internetu trzeba być podłączonym i już. Niestety w miejscu gdzie zamieszkam (rejon Wojska Polskiego-Szczekanica) nie ma możliwości podłączenia się do kablówki. Internet mobilny ma swoje plusy i minusy. Największy minus to limity, a zależy mi na swobodnym korzystaniu z netu.
Jaki działający internet możecie polecić, poza kablówkami i mobilnym ? Słyszałem bowiem o jakiejś firmie z Piotrkowa oferującej niedziałający internet radiowy. Zależy mi na sprawdzonym necie, bez konieczności wydzwaniania po serwisach i denerwowania się dlaczego toto nie działa.

bastekowa bastekowa06.12.2017 13:59

Czy ktoś ma internet od add-net? Promują się za zlotowke miesiecznie, wiec nie wiem czy to nie jakas podpucha...

cytat

bastekowa bastekowa06.12.2017 14:12

Czy ktos ma internet z add-net? niby 1,23 i swiatlowod, ale czy to sprawdzone i pewne? czy tylko chwyt markeringowy? pytam bo nie chce sie naciac, ze pozniej jakies wieksze kwoty

cytat

maroo ~maroo (Gość)07.12.2017 19:47

mam od dwoch lat addnet

cytat

bastekowa bastekowa08.12.2017 11:46

I jak wrażenia? I co z tą promocją, to sprawdzone info?

cytat

Sony ~Sony (Gość)30.07.2018 23:35

UWAGA! Nikomu NIE POLECAM firmy Add-Net, która dostarcza internet światłowodowy. Poziom obsługi klienta to DNO i DWA METRY MUŁU!

Od marca nie mogę doprosić się ogarnięcia prędkości mojego internetu. Miało być 450Mbps, a jest połowa tego. Zero jakiejkolwiek odpowiedzi. Można dzwonić, pisać maile, pisać na FB, a oni i tak mają to w nosie.

Po mojemu to prosta matematyka. Dostali dofinansowanie z Unii, ponieważ zrobili 300 przyłącz światłowodowych na terenie Piotrkowa Trybunalskiego i mają teraz wszystkich w poważaniu. Jeżeli jesteś klientem biznesowym, masz dużą firmę i płacisz przynajmniej te kilka tysięcy zł miesięcznie to i owszem firma będzie o Ciebie dbać. Jeżeli jednak jesteś przeciętnym Kowalskim, który płaci grosze, czyli popularne 1,23zł brutto to masz zwyczajnie w świecie pecha, bo nikt się Tobą nie zainteresuje. Cena natomiast była wabikiem, by osiągnąć cel, czyli 300 przyłącz, których wymagała UE, aby wyłożyć konkretne pieniądze na dofinansowanie.

Oferta jest może i bezkonkurencyjna, ale obsługa klienta zwyczajnie w tej firmie NIE ISTNIEJE.

cytat

reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat