metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~przyszły_mieszkaniec20.05.2014 15:20

Mam pytanie. Niebawem przeprowadzam się do Piotrkowa Tryb. W obecnych czasach do internetu trzeba być podłączonym i już. Niestety w miejscu gdzie zamieszkam (rejon Wojska Polskiego-Szczekanica) nie ma możliwości podłączenia się do kablówki. Internet mobilny ma swoje plusy i minusy. Największy minus to limity, a zależy mi na swobodnym korzystaniu z netu.
Jaki działający internet możecie polecić, poza kablówkami i mobilnym ? Słyszałem bowiem o jakiejś firmie z Piotrkowa oferującej niedziałający internet radiowy. Zależy mi na sprawdzonym necie, bez konieczności wydzwaniania po serwisach i denerwowania się dlaczego toto nie działa.

suninstal suninstal18.05.2016 19:34

Póki co korzystam z soft partner od kilku lat. Było kilka zgrzytów na samym początku ale po 2 latach podchodzą już do klienta poważniej. Na tę chwilę lącze 8M za 70zł/mies.

cytat

~PT ~~PT (Gość)18.05.2016 14:30

W dobie XXI wieku powinniśmy odchodzić od słupów. Wiele firm ucieka "pod ziemię", chyba nie chcemy tego http://pl.dreamstime.com/zdj%C4%99cie-stock-upakani-elektryczni-kable-w-ind-image51643426

cytat

mol mol18.05.2016 13:39

Co w tym dziwnego ? Połowa powiatu ma światłowody po słupach puszczone.

cytat

~PT ~~PT (Gość)18.05.2016 08:26

~Radek (Gość) - światłowody, po słupach ? - ciekawe.

cytat

Radek ~Radek (Gość)17.05.2016 20:44

Ostatnio na Wojska Polskiego ktoś rozwieszał po słupach kable i to wyglądało na światłowody - widziałem przy Zawodziu więc może coś się ruszyło w kwestii dobrego netu...

cytat

Dyzio ~Dyzio (Gość)13.05.2016 22:32

dyzio lecimy 2mb/s szybszy niż mój rower

cytat

Wiesława ~Wiesława (Gość)13.05.2016 22:32

Internet od dyzia to jakas porażka, ja myśle że kur* to społeczeństwo i 1000 pingu sie skonczy

cytat

Adrian ~Adrian (Gość)12.06.2014 21:41

Witam, można wiedzieć jaki wkoncu wybrales internet ;)? I jakbys napisał jaki masz ping i prędkość pobierania byłbym wdzięczny. Jestem taki ciekawy ponieważ jestem w podobnej sytuacji co ty i tez chce zmienić dostawcę.

cytat

przyszły_mieszkaniec ~przyszły_mieszkaniec (Gość)22.05.2014 08:56

"Bartek" napisał(a):
neostrada chyba najtaniej i najlepiej
10mbps 49zł + 21zł za utrzymanie lini= 70zł



A mnie na ich stronie www wylicza, że 49 PLN+ 29,24 PLN. Razem daje to 78,24 PLN miesięcznie, czyli troszkę dużo jak za internet w tych czasach. I do tego jeszcze aktywacja i coś tam chyba jeszcze. To 49 zeta mi się podoba, ale dodatkowo płacić 30 zeta już nie bardzo.

cytat

przyszły_mieszkaniec ~przyszły_mieszkaniec (Gość)22.05.2014 08:38

Dzięki za czujność. To, że będę przyszłym mieszkańcem Piotrkowa, nie znaczy, że nie byłem związany z miastem w przeszłości i nie jestem związany obecnie. Teraz dodatkowo będę tutaj jeszcze mieszkać.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat