metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~przyszły_mieszkaniec20.05.2014 15:20

Mam pytanie. Niebawem przeprowadzam się do Piotrkowa Tryb. W obecnych czasach do internetu trzeba być podłączonym i już. Niestety w miejscu gdzie zamieszkam (rejon Wojska Polskiego-Szczekanica) nie ma możliwości podłączenia się do kablówki. Internet mobilny ma swoje plusy i minusy. Największy minus to limity, a zależy mi na swobodnym korzystaniu z netu.
Jaki działający internet możecie polecić, poza kablówkami i mobilnym ? Słyszałem bowiem o jakiejś firmie z Piotrkowa oferującej niedziałający internet radiowy. Zależy mi na sprawdzonym necie, bez konieczności wydzwaniania po serwisach i denerwowania się dlaczego toto nie działa.

Radek ~Radek (Gość)17.05.2016 20:44

Ostatnio na Wojska Polskiego ktoś rozwieszał po słupach kable i to wyglądało na światłowody - widziałem przy Zawodziu więc może coś się ruszyło w kwestii dobrego netu...

cytat

~PT ~~PT (Gość)18.05.2016 08:26

~Radek (Gość) - światłowody, po słupach ? - ciekawe.

cytat

mol mol18.05.2016 13:39

Co w tym dziwnego ? Połowa powiatu ma światłowody po słupach puszczone.

cytat

~PT ~~PT (Gość)18.05.2016 14:30

W dobie XXI wieku powinniśmy odchodzić od słupów. Wiele firm ucieka "pod ziemię", chyba nie chcemy tego http://pl.dreamstime.com/zdj%C4%99cie-stock-upakani-elektryczni-kable-w-ind-image51643426

cytat

suninstal suninstal18.05.2016 19:34

Póki co korzystam z soft partner od kilku lat. Było kilka zgrzytów na samym początku ale po 2 latach podchodzą już do klienta poważniej. Na tę chwilę lącze 8M za 70zł/mies.

cytat

zainteresowana ~zainteresowana (Gość)19.05.2016 09:48

a za ile i po ile jest to Mokadi, bo w necie nie można nic znaleźć na ten temat? dzięki za info

cytat

annon ~annon (Gość)29.04.2017 01:41

SOFT tragedia do kwadratu,chcesz sie denerwować podpisz umowę z Softem..........

cytat

Micha44 ~Micha44 (Gość)17.05.2017 13:42

mam internet z add-net, na instalacje faktycznie chwile musiałam poczekać ale działa super

cytat

Maciek 25 ~Maciek 25 (Gość)27.08.2017 01:09

witam, może macie jakąć wiedzę jaki jest ajtualnie najlepszy dostawca neta w okolice ul. Jasnej/Promiennej/Fabianiego/Puszczyńskiego. Z tego co wiem żadna Toya UPC tam nie dochodzą. TPSA tzn. Orange max 20 Mb innej technologii nie mają. A potrzebuję czegoś szybszego dużżżżżżoooooo

cytat

Aper ~Aper (Gość)28.08.2017 07:17

W Moszczenicy za darmo Internet daje Gmina

cytat

reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat