metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
esmmk05.06.2015 14:44

Druga Edycja Międzynarodowej Wystawy Makiet oraz Produktów Modelarstwa Kolejowego odbędzie się w dniach 20-21 czerwca 2015 r. w Hali Sportowej na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. ks. Jerzego Popiełuszki w Piotrkowie Trybunalskim mieszczącym się przy ul. Sienkiewicza 10/12

mm.jpg
bazyl ~bazyl (Gość)05.06.2015 14:59

Nooo nareszcie jest informacja :-) Już myślałem, że miasto dało plamę i niepomogło ESMMK zorganizować imprezę

cytat

babeczka babeczka05.06.2015 15:19

Byłam, widziałam w zeszłym roku. Wszystko świetnie zorganizowane. :-)
Jako Piotrkowianka i mama, zachęcam do przyjścia, zwłaszcza że u dzieci można
rozbudzić pozytywne zainteresowania. Mój 9-letni syn zamiast przy komputerze
czy telewizji, skleja domki i robi własnoręcznie drzewka do zestawu kolejki
który dostał pod choinkę. :-)

cytat

lolek ~lolek (Gość)05.06.2015 15:43

Babeczka masz rację. Coś w tym jest, moja córka i syn też nagle złapali się za modelarstwo.

cytat

Chudy ~Chudy (Gość)05.06.2015 15:48

Mam nadzieję, że w tym roku będzie też co oglądać i może zrobi się jakiś zakup z synem :-)

cytat

ares1 ares106.06.2015 09:23

Będzie coś do kupienia ze skali G ???

cytat

adamw adamw23.06.2015 09:56

Jako widz jestem zawiedziony mediami w Piotrkowie. Piotrkowskie Trybunały które odwiedziłem
wraz z rodziną w tym roku zostały potraktowane po macoszemu. Jest to żenujące, że impreza o randze międzynarodowej doczekała się w naszej telewizji tylko krótkiej migawki w poniedziałkowych wiadomościach. Przestaję się dziwić innym telewizją które za przeproszeniem olewają takie wydarzenia.... Pewnie gdyby trup ścięliby się gęsto mielibyśmy najazd Polsatu TVN i telewizji publicznej. Ale żeby nasza własna TV odwalała takie numery to po prostu wstyd. Zwłaszcza że było co pokazać. A tak na marginesie, prasa oraz portale Piotrkowskie też zostały w tyle. W zeszłym roku nagłośnienie medialne było lepsze, większe i co najważniejsze wcześniej.
Wydaje mi się i że należy się duży szacunek i podziękowania ludziom ze ESMMK za ich włożony trud, pracę, czas i zaangażowanie, aby promować w Europie nasz grajdołek. Na łamach tego forum
wraz z rodziną oraz zachwyconymi przyjaciółmi, chcę serdecznie podziękować członkom Europejskiego Stowarzyszenia Miłośników Modelarstwa Kolejowego, Prezesowi i pomysłodawcy Panu Sylwestrowi za tak świetnie przygotowane wydarzenie kulturalne.

cytat

ares1 ares123.06.2015 16:39

Media to maja na świeczniku elyte UM i jej sprawy bo w końcu to ich TV :)))

cytat

Bubu Bubu25.06.2015 18:42

"adamw" napisał(a):
Jest to żenujące, że impreza o randze międzynarodowej doczekała się w naszej telewizji tylko krótkiej migawki w poniedziałkowych wiadomościach. Przestaję się dziwić innym


Większa wpadka by była, jakby nic nie wspomniano. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku będzie lepiej medialnie :) Co do Trybunałów to recenzja może być jedna. Wspaniałe widowisko, profesjonalnie przygotowane. Plus rozszerzone oczy i rozdziawiona buzia ze szczęścia, mojego ośmioletniego syna, dopełniają całości wrażeń.

cytat

maku ~maku (Gość)27.08.2015 22:24

Tu nic niema

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat