metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
esmmk05.06.2015 14:44

Druga Edycja Międzynarodowej Wystawy Makiet oraz Produktów Modelarstwa Kolejowego odbędzie się w dniach 20-21 czerwca 2015 r. w Hali Sportowej na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 im. ks. Jerzego Popiełuszki w Piotrkowie Trybunalskim mieszczącym się przy ul. Sienkiewicza 10/12

mm.jpg
bazyl ~bazyl (Gość)05.06.2015 14:59

Nooo nareszcie jest informacja :-) Już myślałem, że miasto dało plamę i niepomogło ESMMK zorganizować imprezę

cytat

babeczka babeczka05.06.2015 15:19

Byłam, widziałam w zeszłym roku. Wszystko świetnie zorganizowane. :-)
Jako Piotrkowianka i mama, zachęcam do przyjścia, zwłaszcza że u dzieci można
rozbudzić pozytywne zainteresowania. Mój 9-letni syn zamiast przy komputerze
czy telewizji, skleja domki i robi własnoręcznie drzewka do zestawu kolejki
który dostał pod choinkę. :-)

cytat

lolek ~lolek (Gość)05.06.2015 15:43

Babeczka masz rację. Coś w tym jest, moja córka i syn też nagle złapali się za modelarstwo.

cytat

Chudy ~Chudy (Gość)05.06.2015 15:48

Mam nadzieję, że w tym roku będzie też co oglądać i może zrobi się jakiś zakup z synem :-)

cytat

ares1 ares106.06.2015 09:23

Będzie coś do kupienia ze skali G ???

cytat

adamw adamw23.06.2015 09:56

Jako widz jestem zawiedziony mediami w Piotrkowie. Piotrkowskie Trybunały które odwiedziłem
wraz z rodziną w tym roku zostały potraktowane po macoszemu. Jest to żenujące, że impreza o randze międzynarodowej doczekała się w naszej telewizji tylko krótkiej migawki w poniedziałkowych wiadomościach. Przestaję się dziwić innym telewizją które za przeproszeniem olewają takie wydarzenia.... Pewnie gdyby trup ścięliby się gęsto mielibyśmy najazd Polsatu TVN i telewizji publicznej. Ale żeby nasza własna TV odwalała takie numery to po prostu wstyd. Zwłaszcza że było co pokazać. A tak na marginesie, prasa oraz portale Piotrkowskie też zostały w tyle. W zeszłym roku nagłośnienie medialne było lepsze, większe i co najważniejsze wcześniej.
Wydaje mi się i że należy się duży szacunek i podziękowania ludziom ze ESMMK za ich włożony trud, pracę, czas i zaangażowanie, aby promować w Europie nasz grajdołek. Na łamach tego forum
wraz z rodziną oraz zachwyconymi przyjaciółmi, chcę serdecznie podziękować członkom Europejskiego Stowarzyszenia Miłośników Modelarstwa Kolejowego, Prezesowi i pomysłodawcy Panu Sylwestrowi za tak świetnie przygotowane wydarzenie kulturalne.

cytat

ares1 ares123.06.2015 16:39

Media to maja na świeczniku elyte UM i jej sprawy bo w końcu to ich TV :)))

cytat

Bubu Bubu25.06.2015 18:42

"adamw" napisał(a):
Jest to żenujące, że impreza o randze międzynarodowej doczekała się w naszej telewizji tylko krótkiej migawki w poniedziałkowych wiadomościach. Przestaję się dziwić innym


Większa wpadka by była, jakby nic nie wspomniano. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku będzie lepiej medialnie :) Co do Trybunałów to recenzja może być jedna. Wspaniałe widowisko, profesjonalnie przygotowane. Plus rozszerzone oczy i rozdziawiona buzia ze szczęścia, mojego ośmioletniego syna, dopełniają całości wrażeń.

cytat

maku ~maku (Gość)27.08.2015 22:24

Tu nic niema

cytat

reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat