metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Kuba18.05.2017 18:33

Witam. Niestety posiadam internet z nieszczęsnego hyperionu ponieważ inny dostawca nie świadczy usług w miejscu mojego zamieszkania (Kłudzice) obok Piotrkowa. Ogólnie rzecz biorąc internet na umowie 10mb i tak na początku działał ale co jakiś czas zwalnia sobie tragicznie i nic nie można zrobić. O ile na początku można było dodzwonić się na ich infolinię i problem był rozwiązywany (raz nawet przyjechał informatyk i zarzekał się, że taka sytuacja nie może mieć miejsca i internet będzie już chodził z pełną prędkością). Faktycznie tak znowu było przez jakiś czas. Od 2 tygodni internet nie działa, a jeżeli już jest to strony ledwo co się wczytują. Na infolinie dodzwonić się nie można a biuro w Piotrkowie na Sulejowskiej cały czas zamknięte. Co robić w takiej sytuacji? Jest podstawa prawna do natychmiastowego rozwiązania umowy? Wiem, że wiele osób miało z nimi problemy więc może ktoś będzie w stanie pomóc? Z góry dzięki za wszystkie informacje !

1234 ~1234 (Gość)23.05.2017 13:21

Nic nie zdziałasz, polecam zmienić operatora. Na Sulejowskiej nikogo nie ma bo nikt już tam pewnie nie pracuje. Wyślij pismo reklamacyjne że jeśli nie poprawią parametrów łącza to zrezygnijuesz, z tego co kojarzę jeśli nie odpowiedzą na pismo w ciągu 2 tyg, reklamacja uznana jest na twoja korzyść. Wtedy wysyłasz wypowiedzenie. Ale tu powinieneś poradzić się radcy prawnego bo nie mam pewności. Nie sądzę żeby Twoje łącze działało lepiej , wydaje się że będzie coraz gorzej.

cytat

hania ~hania (Gość)18.05.2017 21:06

Ta firma chyba upada komornik wysyła do wszystkich płacacych abonament aby wpłacali na konto komornika

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat