metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Kuba18.05.2017 18:33

Witam. Niestety posiadam internet z nieszczęsnego hyperionu ponieważ inny dostawca nie świadczy usług w miejscu mojego zamieszkania (Kłudzice) obok Piotrkowa. Ogólnie rzecz biorąc internet na umowie 10mb i tak na początku działał ale co jakiś czas zwalnia sobie tragicznie i nic nie można zrobić. O ile na początku można było dodzwonić się na ich infolinię i problem był rozwiązywany (raz nawet przyjechał informatyk i zarzekał się, że taka sytuacja nie może mieć miejsca i internet będzie już chodził z pełną prędkością). Faktycznie tak znowu było przez jakiś czas. Od 2 tygodni internet nie działa, a jeżeli już jest to strony ledwo co się wczytują. Na infolinie dodzwonić się nie można a biuro w Piotrkowie na Sulejowskiej cały czas zamknięte. Co robić w takiej sytuacji? Jest podstawa prawna do natychmiastowego rozwiązania umowy? Wiem, że wiele osób miało z nimi problemy więc może ktoś będzie w stanie pomóc? Z góry dzięki za wszystkie informacje !

hania ~hania (Gość)18.05.2017 21:06

Ta firma chyba upada komornik wysyła do wszystkich płacacych abonament aby wpłacali na konto komornika

cytat

1234 ~1234 (Gość)23.05.2017 13:21

Nic nie zdziałasz, polecam zmienić operatora. Na Sulejowskiej nikogo nie ma bo nikt już tam pewnie nie pracuje. Wyślij pismo reklamacyjne że jeśli nie poprawią parametrów łącza to zrezygnijuesz, z tego co kojarzę jeśli nie odpowiedzą na pismo w ciągu 2 tyg, reklamacja uznana jest na twoja korzyść. Wtedy wysyłasz wypowiedzenie. Ale tu powinieneś poradzić się radcy prawnego bo nie mam pewności. Nie sądzę żeby Twoje łącze działało lepiej , wydaje się że będzie coraz gorzej.

cytat

reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat