metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Gwiazdka11.12.2017 08:57

Witam. Chciałabym zasięgnąć Waszej opinii na temat ginekologa Krzysztofa Robaka.Czy jest to dobry lekarz? I czy pacjentka prowadzona przez lekarza nie pracującego w szpitalu jest tak samo traktowana przy porodzie jak te które chodzą do lekarzy tam pracujących ? Bardzo proszę o pomoc.

Gość ~Gość (Gość)13.12.2017 08:27

Na temat lek. Krzysztofa Robaka nie mogę się wypowiedzieć, ale radzę chodzić do lekarza, który pracuje w szpitalu w którym chcesz rodzić. Wiem z doświadczenia, że tak jest lepiej i czujesz się bezpieczniej.

cytat

Korpelka ~Korpelka (Gość)14.12.2017 11:16

Ja chodze do lekarza ktory nie pracuje w szpitalu a jak lezalam na Rosvelta nie narzekalam na nic opieka dobra lekarze ok badania wszystkie robili tak jak trzeba aleeee widzilam tez duzo kobiet przychodzilo na oddzial znajac juz lekarzy wiec to Pani musi zdecydowac.

cytat

do Gwiazdki :-) ~do Gwiazdki :-) (Gość)15.12.2017 21:01

Byłam parę razy u pana Robaka. Moje odczucia są średnie. Miałam małe problemy zdrowotne, i zamiast podstawowych badań od razu w ciemno dostałam tabletki, tak na oko... Nie pomogły.
Następna wizyta również nie przyniosła oczekiwanej pomocy, tylko porady w stylu" a może to to, a może tamto".
Jedynie co, to badanie usg przeprowadzone porządnie. Co do prowadzenia ciąży, nie mam doświadczenia z tym lekarzem :-)

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat