metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Gordon31.03.2017 13:08

Gdzie zaginął artykuł z wczoraj (tj. 30.03.2017) "Pomóżmy Kubie spełnić marzenie" - o Kubie Wolskim zbierającym pieniążki na Food Trucka?

loko ~loko (Gość)02.04.2017 13:35

To bistro i kamienica z lekka jeszcze nie dopracowane lokale ,że tam powiem ,a wymagający nie jestem tylko nie lubię długo czekać a później jeść nie dopracowane jedzenie na które długo czekałem .Do tego godziny otwarcia śmieszne jak na nasze realia ,ale najważniejsze są marzenia .

Ciekawi mnie czy zarobki są tam lepsze niż podawane jedzenie ...

cytat

towot ~towot (Gość)31.03.2017 21:56

Gdzie się podział artykuł? - pytasz. A tam, gdzie jego miejsce: w koszu!

cytat

crossfit ~crossfit (Gość)31.03.2017 14:48

Niestety, było to niestosowne. Ja też myślałem, że ktoś jest chory. Chyba ktoś za bardzo zapętlił się w medialnym pędzie.

cytat

internet ~internet (Gość)31.03.2017 14:07

W internecie nic nie ginie! tutaj masz ten artykuł https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:eQZdKtUHh6QJ:https://www.epiotrkow.pl/news/Pomozmy-Kubie-spelnic-marzenie-,28057+&cd=2&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

cytat

verte ~verte (Gość)31.03.2017 13:20

A pewnie go zdjęto i słusznie. Powiedzieć o nim, że był niestosowny, to nic nie powiedzieć. Czytelnicy go otwierali zaintrygowani, że najpewniej jakiś Kuba chory bardzo, pragnie spełnić jakieś swoje marzenie (w domyśle - ostatnie). Sporo takich znanych przypadków: jakiś chłopczyk złożony nieuleczalną chorą pragnie spotkać się z jakimś zawodnikiem gwiazdorem piłki nożnej i rzeczywiście, dochodzi do takiego upragnionego i wzruszającego spotkania. Ale zbiórka kasy na samochód? No ludzie... Idź zarób, weź kredyt, pożycz od kogoś.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat