Dyskusje
metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Gordon31.03.2017 13:08

Gdzie zaginął artykuł z wczoraj (tj. 30.03.2017) "Pomóżmy Kubie spełnić marzenie" - o Kubie Wolskim zbierającym pieniążki na Food Trucka?

verte ~verte (Gość)31.03.2017 13:20

A pewnie go zdjęto i słusznie. Powiedzieć o nim, że był niestosowny, to nic nie powiedzieć. Czytelnicy go otwierali zaintrygowani, że najpewniej jakiś Kuba chory bardzo, pragnie spełnić jakieś swoje marzenie (w domyśle - ostatnie). Sporo takich znanych przypadków: jakiś chłopczyk złożony nieuleczalną chorą pragnie spotkać się z jakimś zawodnikiem gwiazdorem piłki nożnej i rzeczywiście, dochodzi do takiego upragnionego i wzruszającego spotkania. Ale zbiórka kasy na samochód? No ludzie... Idź zarób, weź kredyt, pożycz od kogoś.

cytat

internet ~internet (Gość)31.03.2017 14:07

W internecie nic nie ginie! tutaj masz ten artykuł https://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:eQZdKtUHh6QJ:https://www.epiotrkow.pl/news/Pomozmy-Kubie-spelnic-marzenie-,28057+&cd=2&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

cytat

crossfit ~crossfit (Gość)31.03.2017 14:48

Niestety, było to niestosowne. Ja też myślałem, że ktoś jest chory. Chyba ktoś za bardzo zapętlił się w medialnym pędzie.

cytat

towot ~towot (Gość)31.03.2017 21:56

Gdzie się podział artykuł? - pytasz. A tam, gdzie jego miejsce: w koszu!

cytat

loko ~loko (Gość)02.04.2017 13:35

To bistro i kamienica z lekka jeszcze nie dopracowane lokale ,że tam powiem ,a wymagający nie jestem tylko nie lubię długo czekać a później jeść nie dopracowane jedzenie na które długo czekałem .Do tego godziny otwarcia śmieszne jak na nasze realia ,ale najważniejsze są marzenia .

Ciekawi mnie czy zarobki są tam lepsze niż podawane jedzenie ...

cytat

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc