metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~bugata24.10.2010 13:03

Chciałam zapytać gdzie ( oprócz oczywiście aptek internetowych ) kupujecie u nas w Piotrkowie leki? Dosyć sporo wydaję miesięcznie na leczenie i chciałabym po prostu znaleźć tanią aptekę stacjonarną.

ignacek ignacek25.10.2010 06:56

No ja też jakoś nie mam zaufania do aptek internetowych, leki to nie to samo co elektronika czy meble. U nas w Piotrkowie nie ma niestety aż tak dużo tanich aptek. Podobno tanio jest w aptece sieci juventa. Nawet dzisiaj rano jadąc do pracy stojąc na światłach widziałem, że mają jakąś promocję na tamiflu ( chyba lek na grypę, ale pewien nie jestem ), coś że 50% taniej ale jaka dokładnie cena to nie zdążyłem już zobaczyć.

cytat

p ~p (Gość)26.10.2010 12:03

kolezanka pracuje w aptece i mowi ze najwieksza konkurencja, czyt. najtaniej jest w stylowej i kwiatach polskich.

cytat

klet klet26.10.2010 17:49

Najtańsze apteki to Kwiaty Polskie (Hala Targowa) oraz Stylowa (za przejazdem na Słowaka).

cytat

d. ~d. (Gość)26.10.2010 20:59

Kwiaty Polskie - są przy hali targowej i na przeciwko Focus mall. Przy hali - większe kolejki :/

cytat

agness ~agness (Gość)26.10.2010 22:52

przychylę się do opinii ignacka, że juventa jest tania. Co jakiś czas mają wiele promocji i można skorzystać:-). Ale co do Tamiflu to nie wiem czy tyle wynosi cena, ale jeżeli tak jest to nie jest to promocja, a SUPERPROMOCJA! Standardowo ten lek kosztuje ponad 130zł...

cytat

Tynek ~Tynek (Gość)27.10.2010 14:57

Z tanich aptek to na ul. Szkolnej - Apteka Juventa. Jak wspominali poprzednicy mają dobre ceny także na leki na receptę, takie jak np. Tamiflu, który faktycznie jest dobry na grypę i kosztuje tam połowę mniej niż normalnie, dokładnie ok. 60zł.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat