metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~łakomczuch24.03.2014 19:07

Zlikwidowali mi na osiedlu sklepik z dużym chlebkiem ( ponad 2kg ) z piekarni od Cieciury. Może ktoś zobaczy tego posta i wie a co najważniejsze powie, który sklep(ik) jest zaopatrywany przez nich. Mógłbym do piekarni zadzwonić ale jakoś myślę, że nie zechcą ujawniać listy kontrahentów.

polecam ~polecam (Gość)26.03.2014 20:05

Plac Balcerowicza - sprzedaż z samochodu oraz sklep mięsno-spożywczy przy ul. Łódzkiej (pawilony handlowe kwiaciarnia, mięsny z Majkowa itd.)

cytat

była fanka ~była fanka (Gość)31.03.2014 09:22

Nie żałuj ,popsuł się i strasznie się kruszy, na trzeci dzień rozsypuje się.

cytat

aaaaaaa ~aaaaaaa (Gość)31.03.2014 15:12

Budka na Leonarda - pierwsza od strony Wyzwolenie obok frytek.
Ul. Włókiennicza sklep Witaj.

Na targowisko koło Biedronki też sprzedają z budki.

cytat

lemurrollo lemurrollo14.04.2014 21:25

Najlepsze pieczywo na rynku jest z ulicy Białej.
Najlepiej samemu sobie obstalować które jakie komu smakuje. Osobiście mam przekonanie, że ten chleb i bułki są najsmaczniejsze.
Swoją drogą to grzech żeby robić takie pieczywo jakie jest teraz na rynku

cytat

piotrkowianka ~piotrkowianka (Gość)16.04.2014 09:37

"lemurrollo" napisał(a):
lemurrolloprzedwczoraj, 21:25Najlepsze pieczywo na rynku jest z ulicy Białej.
Najlepiej samemu sobie obstalować które jakie komu smakuje. Osobiście mam przekonanie, że ten chleb i bułki są najsmaczniejsze.
Swoją drogą to grzech żeby robić takie pieczywo jakie jest teraz na rynku


Zgadzam się w 100% żeby ludzi zachęcić trzeba dobre pieczywo produkować. Jak mam jeść byle co to nie jem wcale...przestałam jeść pieczywo .Ktoś mi mówił że z ul. Białej jest smaczne i nie sypie się na drugi dzień i zawsze jest tam mnóstwo kupujących, jeżeli sprawdzę i okaże się to prawdą zyskają następnego klienta, wiem że przyjeżdżają tam ludzie z całego Piotrkowa.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat