metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Zanzi15.09.2013 13:15

Witam, odkąd wyjechał stąd jedyny fryzjer, z jakiego byłam zadowolona, nie mogę znaleźć nikogo dobrego. Czy ktoś zna i może polecić dobrego fryzjera w Piotrkowie?

trempell ~trempell (Gość)03.10.2016 19:22

Jest jeden fryzjer w salonie Edyta, czarne włosy tylko często czuć od niego alkohol :(

cytat

tajffun ~tajffun (Gość)05.10.2016 07:40

RENATA na "balkonie" przy Merkurym.

cytat

Edyta ~Edyta (Gość)14.10.2016 00:55

Jestem po wizycie w Montowni Fryzur. Bardzo operatywna mloda dziewczyna, z duzym poczuciem estetyki. Salon przyjemny, czysty. Robilam farbowanie sombre, naptawde jestem bardzi zadowolona. Trzeba dlugo czekac na wizytę i czasem trudno sie dodzwinic, ale wrócę tu napewno!

cytat

Ewa ~Ewa (Gość)15.11.2016 09:19

"kati-7413" napisał(a):

Tak, to jest prawda P. Emilka jest mistrzynią w tym co robi. Zawsze jestem zadowolona z jej usług:-))

cytat

Monia K. ~Monia K. (Gość)30.11.2016 01:03

Witam, polecam serdecznie salon fryzjerski x cut studio na osiedlu Wierzeje...nie ma dla nich rzeczy nie możliwych...Pani Ola jest cudowna ! Ciepła i zdolna kobieta :) polecam

cytat

Moonika Moonika27.07.2017 19:06

A czy polecicie jakiegoś fryzjera z opcją dojazdu do klienta?

cytat

Monsun ~Monsun (Gość)22.09.2017 14:55

Byłem w "Rafał" na Słowackiego, młody gościu mnie ochlastał tak ze się w domu przed lustrem przeżegnałem pierwszy raz od 25 lat 🤣. Tak myślałem ze strzyżenie za 10pln niczego dobrego nie wróży. Można polecić jak chcesz się ciąć na glace bo na 5mm to trochę krzywo u mnie wyszło :(.

cytat

gość€ ~gość€ (Gość)25.09.2017 12:57

najlepsza poni Ola z wierzej bo jest ciepła no i jeszcze zdolna,ECH chyba się skuszę

cytat

bxw ~bxw (Gość)27.12.2017 18:36

"Ewa" napisał(a):



Szukam pani Emilki, która do niedawna pracowała w salonie Pawła Klimka na Kostromskiej. Tnie włosy tak, że bardzo dobrze układają się przy odrastaniu i łatwo je wymodelować. Niestety odeszła z pracy. Ktos wie, gdzie ją znajdę?

cytat

Gość111 ~Gość111 (Gość)28.12.2017 20:17

A ja chodzę do salonu Gold Barbara w Rynku Trybunalskim ceny trochę wysokie,ale polecam.

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat