metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Zanzi15.09.2013 13:15

Witam, odkąd wyjechał stąd jedyny fryzjer, z jakiego byłam zadowolona, nie mogę znaleźć nikogo dobrego. Czy ktoś zna i może polecić dobrego fryzjera w Piotrkowie?

Ewa ~Ewa (Gość)18.09.2013 10:54

chyba Piotrkowianie nie chodzą do fryzjerów, ja też szukam jakiegoś stylisty lub kogoś kto dobrze zajmie się włosami i nie zedrze astronomicznej kasy.Wcześniej chodziłam koło Alior Banku do takiego młodego chłopaka ale juz go tam niestety nie ma

cytat

timig timig18.09.2013 13:21

czyli łysi mają w Piotrkowie łatwiej ;)

cytat

Zanzi Zanzi18.09.2013 13:35

"timig" napisał(a):
czyli łysi mają w Piotrkowie łatwiej ;)

Pójdę tym śladem zatem ;)

cytat

super ~super (Gość)18.09.2013 13:40

Na ul. Kościelnej bliżej Polnej jest fryzjer. Jeszcze nigdy nikt tak dobrze mnie nie obciął łącznie ze stylizacją- cenowo nie najtaniej ale i nie najdrożej. Dodatkowo można zrobić zabieg keratynowy na włosy - ja mam suche włosy i liche - fryzjerka tak o nie zadbała że wszyscy znajomi pytają gdzie chodzę do fryzjera...gorąco polecam

cytat

blond ~blond (Gość)18.09.2013 21:03

ja osobiście chodzę do pani Karoliny z salonu Venus koło Merkurego.Jest w miare nie za drogo,ładnie robi włoski i miła obsługa i co najważniejsze uratowała mi włosy po poprzedniej fryzjerce POLECAM

cytat

Zanzi Zanzi19.09.2013 08:59

"super" napisał(a):
super

"blond" napisał(a):
blond

Dziękuję Wam bardzo za odpowiedzi, sprawdzę temat :)

cytat

magda ~magda (Gość)19.09.2013 12:10

A tak wogóle to fryzjer z Alior banku jest od jakiegoś czasu na ul. Narutowicza (naprzeciwko Bodzio).

cytat

komons ~komons (Gość)30.09.2013 14:23

"magda" napisał(a):


I jest on najlepszy w mieście wg mnie

cytat

Aśka ~Aśka (Gość)01.10.2013 13:08

"komons" napisał(a):
I jest on najlepszy w mieście wg mnie

A jak to wygląda cennikowo?

cytat

Zanzi Zanzi01.10.2013 15:26

"magda" napisał(a):
A tak wogóle to fryzjer z Alior banku jest od jakiegoś czasu na ul. Narutowicza (naprzeciwko Bodzio).

"komons" napisał(a):
I jest on najlepszy w mieście wg mnie

Też do niego kiedyś chodziłam i zgadzam się, że z obecnych teraz stylistów/fryzjerów w Piotrkowie, on jest najlepszy. Fajnie, że się znalazł :)

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat