metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
JolaK24.04.2016 23:35

Witam, proszę o namiary na sprawdzone ekipy budowlane, chodzi o sporą dobudówkę, szukam też firmy, która zajęłaby się dostarczeniem materiałów budowlanych na miejsce budowy, będę wdzięczna za każdy namiar, chodzi mi oczywiście o woj. łódzkie.
Póki co dostałam adres https://aleo.com/pl/firmy/surowce-i-energetyka ,ale dopiero próbuję się tam odnaleźć, ktoś może korzystał i może się podzielić doświadczeniami? warto korzystać z tego portalu?

beti ~beti (Gość)25.04.2016 12:34

Polecam z czystym sumieniem firma BUDIMAT Mateusz Piwowarski, http://www.budimat.oferteo.pl/ Chłopaki budują tez z własnym materiałem.

cytat

Janusz ~Janusz (Gość)27.04.2016 16:14

Polecam swoją jednoosobową firmę. Janusz.

cytat

Marek ~Marek (Gość)27.04.2016 23:19

Polecam Piotra S. robili wykonczenie całego domu nowego pełen profesjonalizm i cena ok z Piotrkowa tel: kontaktowy 602654684

cytat

Zanzi Zanzi28.04.2016 07:47

--Janusz-- To jest najlepszy z Twoich dotychczasowych wpisów na forum :)
Ty to jednak dobry jesteś z tego marketingu ;)

cytat

borowik ~borowik (Gość)28.04.2016 10:47

Osobiście mogę polecić firmę p. Andrzeja Popielskiego.
Wykonywał ocieplenia budynków.
Uczciwy, sumienny, ugodowy, terminowy itd. Chcesz, sprawdź, tel. 508 382 474

cytat

Wiesiek ~Wiesiek (Gość)03.05.2016 10:24

Ja ze Zdzichem. Takich trzech, jak nas dwóch, to nie ma ani jednego.

cytat

Kaska ~Kaska (Gość)26.06.2016 18:03

I znalazł Pan jakaś solidna firmę bo ja tez szukam do rozbudowy domu kogos

cytat

Remigiusz ~Remigiusz (Gość)26.06.2016 22:52

Dobrej ekipy nie znam. Ale mogę polecić złą. Z czystym sumieniem. To jest ta ekipa, która od kilkunastu lat zarządza Piotrkowem, a właściwie, to nawet nie zarządza. Polecam!

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat