metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Lena16.06.2017 18:13

Żyjąc w świecie gdzie ma się znajomych na klikanie, moznaby powiedzieć, że wszystko jest ok. Natomiast coraz więcej singli, samotnych, bo w swoim kręgu znajomych, czy to ze szkoły, czy z podwórka, stali się niewidoczny i niepełnosprawni. Tak, dla par taki singiel to właśnie takie 5 koło u wozu i od łaski zadzwonią co u nich słychać, tak bo kontakt jest a nóż się przyda.
Niedługo będziemy akcje charytatywne organizować na cześć Singli- od czasu, czując, że zrobiliśmy przysługę, oj Boży dobry uczynek.
Ile razy tak naprawdę zapytaliście od tak swojego znajomego Singla, znajomą Singielkę i zaprosiliście na kawę, piwo i uczciwe zainteresowali się czyimś życiem.
Klikajmy dalej, w poczuciu, że to załatwi sprawę.
Dzisiaj jesteście parą, jutro możecie stać w szeregach tych nieszczęsników losu.

nieśmiały ~nieśmiały (Gość)20.06.2017 12:15

ja czesto spotykam się z singielkami i z mężatkami w zasadzie też

cytat

bert ~bert (Gość)21.06.2017 18:42

Cos sugerujesz Leno?Bo to raczej nie temat na to forum...

cytat

Zanzi Zanzi28.06.2017 09:28

--bert--To nie temat na to forum? Przecież to hyde park, z zasady tu można pisać o wszystkim, o czymś ważnym i o głupstwach :)

cytat

Tigerr Tigerr14.07.2017 09:53

Może trzeba zmienić znajomych ;) Warto wyjść do ludzi, nawet wirtualnie, można przecież np. zarejestrować się na jakimś portalu czy nawiązać znajomości z nowymi osobami na forach. Ja jakiś czas temu trafiłam na portal Rampa http://www.rampa.net.pl/ gdzie poznałam wiele ciekawych, wartościowych osób, które nie patrzą na to czy ktoś kogoś ma, czy jest chory czy zdrowy i nie oceniają. Nawiązałam tu wiele znajomości, które trwają do tej pory, spotkałam fantastyczne osoby i czuję się szczęśliwa :)

cytat

reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat