metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Karla12.01.2018 09:43

Mam pytanie: choruje na depresję, poszukuje jakiegoś psychologa, gdzie bezpłatnie się leczyć??

Marchewa ~Marchewa (Gość)18.01.2018 08:28

"jurek" napisał(a):

Widzisz jurek, w warzywach i owocach są liczne witaminy i pierwiastki potrzebne naszym komórkom do prawidłowego funkcjonowania. Jeśli nie odżywiamy naszego organizmu prawidłowo, to z czasem pojawiają się niedomagania i choroby, w tym również depresja. Zapewne tego nie wiesz, bo żyjesz na białym przetworzonym i zapuszkowanym syfie z półek sklepowych.

cytat

Jeszcze tu kiedyś powrócę ~Jeszcze tu kiedyś powrócę (Gość)18.01.2018 12:20

Tyle tu się ostatnio pisze o kościele to może ksiądz gratis z niej wyleczy??? No jest bliżej Boga to się ma łaski pomocnicze.

cytat

jurek ~jurek (Gość)19.01.2018 15:19

do roboty

cytat

kll kll25.01.2018 15:33

Z leczeniem depresji w Piotrkowie, z tego co wiem, nie jest łatwo, jedynie poradnia na Wolborskiej przyjmuje na NFZ i poradnia Roki przy Kopernika. Na psychoterapię nie ma co liczyć. Bliska mi osoba leczy się w Łodzi, polecam poradnię przy Centralnym Szpitalu Klinicznym na Czechosłowackiej. O psychoterapię trzeba walczyć samemu. W Łodzi jest więcej możliwości, podobnie w innych większych miastach, także stacjonarnie (kilkunastotygodniowy pobyt, trochę jak sanatorium). Osoba podlegająca pod Zus może wnioskować o wyjazd sanatoryjny w leczeniu depresji ze skierowaniem przez Zus, jest dość szybko i bezpłatnie. Uwaga, przy ciężkiej depresji lekarz może nie skierować na psychoterapię, ponieważ chory może nie być w stanie współpracować z grupą czy z psychoterapeutą, Należy pamiętać, że przy depresji konieczna jest zmiana myślenia, dlatego nie tylko leki (farmakoterapia), ale też psychoterapia. Powodzenia życzę.

cytat

renata ~renata (Gość)26.01.2018 09:43

W przychodni ARCMED na ul.Kobyłeckiego jest dobra pani psycholog bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjenta, mi pomogła .

cytat

gość ~gość (Gość)27.01.2018 10:12

Najlepiej pod Zagłobą.

cytat

est ~est (Gość)04.02.2018 15:43

Jakiego psychiatrę w mieście polecacie, który umie pomóc osobie z podejrzeniem depresji?

cytat

a ~a (Gość)07.02.2018 15:10

Możesz spróbować metody EEG Biofeedback bardzo skuteczna

cytat

zenek ~zenek (Gość)10.02.2018 19:47

Polecam wspolnotę Katolicka Wspólnota Przymierza Rodzin "Mamre" w Czestochowie, tam można poprośic o modlitwę wstawienniczą, w moim przypadku pomogło

cytat

Tib ~Tib (Gość)18.02.2018 17:22

Nie na darmo mowi sie ze Polacy to smutny narod,a powod lezy w polozeniu geograficznym.Udowodnione jest,ze ludzie mieszkajacy w bardziej naslonecznionych miejscach sa bardziej pogodni.Wniosek- suplementacja sloneczna witamina,czyli D3.

cytat

reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat