metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
sklave01.12.2014 13:44

Nam strzelać nie kazano. Wstąpiłem na.... patrona.... i oniemiałem...
Wkrótce zdjęcie: „Swastyki na zdjęciach szkoły w Jarostach” z rozkazu prokuratury zostanie usunięte z mojej strony: http://sklave.manifo.com/foto-szopka
Usunąć i poddać się czy zostawić i walczyć? E -mail: taka131@wp.pl
Artykuł z dnia 05 04 2013.
Łyżka dziegciu. Czy żona nazisty to dobry patron dla szkoły w Jarostach?
Szkole w Jarostach nadano imię żony nazisty.
Autorka książki Elisabeth Asbrink ujawnia że założyciel słynnej sieci sklepów IKEA Ingvar Kamprad, jeden z najbogatszych ludzi na świecie, był w czasie II wojny światowej aktywnym nazistą. Ba Kamprad po wojnie utrzymywał kontakty z działającym w organizacjach nacjonalistycznych i neonazistowskich Perem Engdahlem. W 1950 roku Kamprad został zaproszony na jego ślub.
Czy wójt o tym wiedział? Prasa informowała o tym w sierpniu 2011 roku. Wcześniej Nowotko jako patron szkoły w Moszczenicy się nie podobał! Bo to komunista bo naród maltretował ......No a żona nazisty to dobry patron dla szkoły? Szkoła darem? Za Judaszowe Srebrniki ?
Fakt, przecież Dejanira koszulę Heraklesowi też podarowała.
Większe szkoły na terenie gminy zamyka się lub zmusza do przekształceń a w Jarostach dla kilku uczniów nowiuteńką szkołę się buduje. Szkołę do której ponad 50% dzieci będzie dowożonych z odległych miejscowości, między innymi z Piotrkowa? Wójt za życia pomnik sobie stawia?(POSTAWIŁ)

tutaj tutaj10.12.2014 07:43

Pecunia nie śmierdzi.

cytat

kubecek kubecek15.12.2014 18:37

Brak mi słów, czy w ogóle czytają historię o patronie, kiedy wybierają (wybrali)?
Czy na stronie http://szambo.go3.pl znajdę betonowe szambo?

cytat

Racinger ~Racinger (Gość)15.12.2014 22:53

Epiotrków to za małe forum na takie historyjki, bo nikogo to nie obchodzi. Może trzeba było położyć się jak Rejtan i zabronić budować (remontować) szkołę przez zdaje się rodzinę albo żonę właściciela Ikei. Jedni chcą pogonić żydów, Brzechwa nie bo żyd, Tuwim nie bo żyd, Broniewski nie bo Komunista, Wałęsa nie bo mason.
Kamprad nie był nazistą tylko faszystą i to prawdziwym i zagorzałym faszystą ale co to ma wspólnego z jego żoną...Szwecja do tej pory nie pozbyła się faszyzującego nalotu a jego żona to zdaje się jest Szwedka, myślisz, że trzeba ją napiętnować, że urodziła się w Szwecji i nie przeszkadzała jej świadomość męża nazisty ?
Proponuję żebyś napisał co tak naprawdę Ci przeszkadza...Bo chyba nie patronka szkoły.

cytat

reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat