Dyskusje
metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~sklave15.06.2017 13:33

Wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wskazują!? Bowiem na portalu ePiotrkow.pl zatrudniono moderatora, który publikuje posty tylko "prawdziwie słuszne" zgodne z obowiązującą doktryną. Celem nadrzędnym stało się "niesienie misji", a jak tu nieść misję, gdy jakieś odmiennie myślące typy mają czelność wyrażać na forum ePiotrkow.pl swoje zdanie, burząc innym tak pieczołowicie kształtowany jedynie słuszny światopogląd? No jak? W ten sposób moderator wykluczył z forum pierwszą dziesiątkę TOP Komentatorzy z dyskusji i wyrażania swojej opinii. Wkrótce nie będzie reklam w Radio Piotrków bo zagrażają Przemianą Sanacyjnym w Polsce!? Moja firma i firmy moich kolegów już szukają portalu który nasze reklamy będzie publikował. A szkoda bo swego czasu Radio Piotrków było zaprogramowane jako pierwsze wśród kierowców z powiatu piotrkowskiego. Dziś to ja wolę sobie Radia Maryja posłuchać, przynajmniej tam fanatycy gadają a nie jakieś oszołomy, którzy byle czego się chwytają byle tylko przetrwać.
Jan Stępień - sklave
Zapraszam na : http://sklave.manifo.com/

FK ~FK (Gość)15.06.2017 14:41

Zawsze możesz się przenieść na portal GT. Tam wreszcie poczujesz się jak u siebie w domu, pomiędzy swoimi.

cytat

Pierre Dolevas ~Pierre Dolevas (Gość)15.06.2017 19:52

Sklave, dlaczego jako swoje zamieściłeś moje słowa, jakich użyłem odpowiadając chemikowi pod artykułem o napadzie na Ukraińców? Mogłeś chociaż podać, że cytujesz i podzielasz moje zdanie. Bardzo nieładnie chłopie, naprawdę.
Wszystkim wyjaśniam, że nie jestem Sklave!
Pierre Dolevas

cytat

Pierre Dolevas ~Pierre Dolevas (Gość)15.06.2017 21:45

Możecie zamieścić, to co napisałem tutaj wcześniej? Nie jestem Sklave, i nie chcę być brany za niego.

cytat

97-300 ~97-300 (Gość)16.06.2017 13:52

Coś jest na rzeczy .

cytat

media ~media (Gość)16.06.2017 14:02

A co za strata? Wkrótce Gazeta Trybunalska uruchomi własną radiostację!

cytat

bobo ~bobo (Gość)16.06.2017 23:22

.....i telewizję uruchomi! O 19:00 dzieci w "Dobranocce" będzie straszył!

cytat

mol mol18.06.2017 21:49

Sensacje o pełnych godzinach to z uśmiechem na ustach się słucha. Propaganda kipi z tego radia.

cytat

ace do kolorów ~ace do kolorów (Gość)19.06.2017 00:08

"media" napisał(a):
Wkrótce Gazeta Trybunalska uruchomi własną radiostację!

I nazwie ją: Rozgłośnia Polska Radia "Wolna Europa"? Pamiętaj jednak, że Baryla to nie Nowak-Jeziorański.

cytat

ares1 ares119.06.2017 08:35

Nawet tutaj Baryła musi się pojawić???

cytat

Społeczność

icon
INFORMACJA

Korzystasz z dodatku AdBlock! Nasze reklamy nie są natrętne i nie przeszkadzają w przeglądaniu strony. Nie stosujemy wyskakujących reklam i okien.

Wyłącz blokowanie na epiotrkow.pl, aby korzystać z wszystkich funkcji portalu i wyłączyć ten komunikat.

Pomoc