metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~Zawiedziony pracownik magazynowy.04.11.2010 17:07

Jeszcze kilka lat temu, po upadku Huty Kary, Hortensji, czy Sigmatexu Piotrkowianie cieszyli się z tego, iż mają w okolicach Piotrkowa powstać centra logistyczne tzw magazyny. Właśnie zacząłem pracę w jednym z nich, i oto krótkie podsumowanie - obóz pracy dla białych murzynów.
Stawka godzinowa to czysta jamłużna, 8 godzin pracy to śmiech - pracuje się po 12-16 godz, jeśli niechcesz zostać po godzinach - OUT wypad, niemasz poco przychodzić na drugi dzień, gdyż na twoje miejsce czekają kolejni, jeszcze więksi desperaci od ciebie. Mógłbym tu pisać jeszcze długo o warunkach w jakich pracuje się w tych pseudo "Centrach logistycznych" ale zmierzam do meritum. Chyba nie o taką Polskę walczył mój dziadek na wojnie, nie z myślą o takim kraju brał udział w strajkach mój ojciec, i nie takiej przyszłośći (nędzna, ciężka praca dla kapitalistów, za jamłużnę) myśli przeciętny obywatel naszego miasta.

Były pracownik obozu w Jarostach ~Były pracownik obozu w Jarostach (Gość)08.11.2010 09:07

Czyżbyś mówił o magazynach FM Logistic? Też tam kiedyś pracowałem i też kiedyś pracowałem 16 godzin i następnego dnia musiałem przyjść normalnie do pracy po 8 godzinach przerwy - to była dopiero jazda. Ja pracowałem w Jarostach i nie polecam nikomu tego magazynu. Jak chodzisz z przełożonym na wódke, to przełożony wozi ci palety na twoje konto i dostajesz lepszą robotę a jak nie pijesz z nim, to wysyła cię tam, gdzie nie można wyrobić normy, bo nie ma z czego.

cytat

klet klet08.11.2010 11:02

Walczyli o Wolny kraj, a naszym ojcom zachciało się kapitalizmu i taki jest kapitalizm, że bogaty się bogaci, a biedny jak był biedny tak jest i to jeszcze tylko się pogłębia.

Inna sprawa, że elity z pierwszych stron okradły jawnie państwo, obywateli, a głupi naród jeszcze chodzi na głupie wybory głosując na tych "gamoni" tym samym poprawiając ich stan dobrobytu, a swój rujnując. Bo co taki "polityczek" robi po wygranych wyborach, zebranych głosach ? Ma Was w literach ciemnych. Zarabia za leżenie byczkiem z 12 tyś/mc, a głupi wyborca jak dostawał 1370ł brutto/mc tak dostaje tyle samo. No ale dostaje też jeszcze podwyżki jako GRATISy po wyborcze :D

Zadaj sobie pytanie: "Co się stało z pieniędzmi z prywatyzacji kraju z początku lat 90 ?"

Wtedy zysk z prywatyzacji wynosił średnio rocznie około 10mld $, więc gdzie są te pieniądze ? Chyba każdy wie jak wtedy wyglądała Polska, a jak teraz, prawda ?!

Jeszcze raz gorąco namawiał każdego by 21 listopada siedział w domu, nie oddawał głosu na żadnego "pana profesora" bo to niczemu nie służy, a bynajmniej nie Tobie, Wam. Chyba, że chcecie sobie pogarszać samopoczucie złym stanem RP i złym stanem waszej sytuacji finansowej !!!


Najpierw Wyborca, a później "polityk" !

cytat

Rodacy do boju! ~Rodacy do boju! (Gość)10.11.2010 10:51

Zastanawiam sie kiedu ten narod sie wreszcie zbuntuje i pogoni tych zlodziej pseudopolitykow ,bo bez rewolucji i przewrotu w tym kraju nic sie nie zmieni bedziemy caly czas okradni i rypani jak biali murzyni

cytat

klet klet10.11.2010 16:01

Oj już nie długo ja daję Osłom góra 4 lata i po tym czasie nastąpi revolta w kraju.
Nie może być tak jak jest.

Proszę by nikt z Was kto ma odrobinę poczucia honoru, patriotyzmu i dobrych manier nie szedł głosować na wybory.
Zacznijcie olewać władzę jak ona olewa nas po wyborach. Powtarzam "Najpierw My później pseudo nieudolni "plastusie" !"

cytat

revolta ~revolta (Gość)13.11.2010 01:01

klet 4 lata za dlugo to bedzie góra 2

cytat

reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat