metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
~piotrkowianka04.05.2016 09:44

Dlaczego pan Chojniak nie idąc za przykładem innych miast w Polsce pozwolił na przyjazd cyrku gdzie tresowane są zwierzęta w celach zarobkowych i pokazów dla pustych ludzików.

~PT ~~PT (Gość)04.05.2016 12:03

Bo cyrku z tresowanymi ludźmi mamy już dość.

cytat

Zanzi Zanzi05.05.2016 11:08

Bo pan Chojniak jest osobą nie na swoim miejscu.

cytat

WK ~WK (Gość)05.05.2016 12:59

Cyrk bez popisów tresury zwierząt to jak seks bez orgazmu!

cytat

eedd ~eedd (Gość)06.05.2016 07:19

WK skoro masz takie porównania to biedny ten twój seks

cytat

~PT ~~PT (Gość)06.05.2016 09:28

Cyrk bez zwierząt to kabaret, nie cyrk. Tyle lat były zwierzęta i komu to teraz przeszkadza?

cytat

żwirek ~żwirek (Gość)06.05.2016 22:21

PT - Ludziom trochę rozumniejszym i wrażliwszym od Ciebie

cytat

~PT ~~PT (Gość)08.05.2016 17:11

~żwirek - rozum i wrażliwość? Nie rozśmieszaj mnie. Mamy społeczeństwo materialistyczne a ty z takimi rzeczami wyjeżdżasz. Zakaż lepiej trzymać psy w blokach bo to jest dopiero dla nich męczarnia. Wtedy porozmawiamy o rzekomej wrażliwości bo o rozumie nie wiem czy warto.

cytat

żwirek ~żwirek (Gość)08.05.2016 20:03

PT - Skoro dla ciebie (pójdę za twoim przykładem i nie zastosuję grzecznościowej formy i wielkiej litery w tym zaimku) miarą i wyznacznikiem właściwego postępowania jest "społeczeństwo materialistyczne" i jego prymitywne rozrywki, na wzór tych, jakimi zabawiały się gawiedzie w średniowieczu, gdy naprawdę nie było innych atrakcyjnych form spędzania wolnego czasu, to mniemam iż ani o wrażliwości, ani o rozumie nie masz bladego pojęcia i dyskusja z tobą na temat udziału zwierząt w cyrku i trzymania psów w blokach (pojęcia nie mam skąd u ciebie takie skojarzenie tematów) mija się z celem.

cytat

~PT ~~PT (Gość)09.05.2016 07:40

Podsumowanie? "nie dajmy się zwariować, nie pozwólmy się sterroryzować. "

cytat

reklama

Materiał KWW Z SERCEM DLA PIOTRKOWA

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat